Samsung Galaxy Tab 7.7 Plus z DVB-T - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Tab 7.7 Plus z DVB-T

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.7 Plus z DVB-T Nowości Samsung

Z jednej strony ciągle piszemy o Galaxy Note 2, z drugiej pojawia się Galaxy Note 10.1… A gdzie nowości Samsunga z serii Galaxy Tab? Jeśli za nimi tęskniliście i wyczekiwaliście ich z niecierpliwością, mam dla Was dobrą wiadomość. Na trwających targach CEATEC koreański koncern podzielił się ze światem nową, odświeżoną wersją swojego 7,7-calowego tabletuGalaxy Tab 7.7. Poznajcie Samsunga Galaxy Tab 7.7 Plus.

W Galaxy Tab 7.7 Plus znajdziemy… tuner DVB-T, którego nie uświadczymy w Galaxy Tab 7.7. Wiele wskazuje jednak na to, że tuner nie jest jedyną różnicą pomiędzy tymi urządzeniami. Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że różnią się od siebie również pojemnością akumulatora – 5900 mAh (vs 5100 mAh) oraz procesorem – dwurdzeniowy Qualcomm Snapdragon APQ8060 o częstotliwości taktowania 1,5GHz (vs dwurdzeniowy Exynos 1,5GHz).

Pozostałe parametry techniczne modeli są takie same. Oba oferują Androida Ice Cream Sandwich, ekran o przekątnej 7,7″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, 16GB pamięci, 3G, Bluetooth, WiFi, GPS, aparat o rozdzielczości 3,2 Mpix i kamerkę 2 Mpix.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie tablet trafi do sprzedaży, choć mówi się o dostępności modelu w październiku lub listopadzie. Tymczasem jeśli jesteście ciekawi jak sprawdza się w codziennym działaniu Samsung Galaxy Tab 7.7, zapraszam do przeczytania jego recenzji – znajdziecie ją pod tym adresem.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona