Część egzemplarzy Galaxy Note II sprzedawana jest bez opcji multitaskingu - Tabletowo.pl

Część egzemplarzy Galaxy Note II sprzedawana jest bez opcji multitaskingu

Tabletowo.pl Część egzemplarzy Galaxy Note II sprzedawana jest bez opcji multitaskingu Nowości Samsung

1 października, czyli wczoraj, rozpoczęła się sprzedaż drugiej generacji tabletofonu Samsunga, Galaxy Note II. W chwili obecnej można go nabyć wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Ale chyba nie ma co się z tego powodu smucić. Okazuje się bowiem, że koreański koncern dopuścił się niedopatrzenia. Otóż część egzemplarzy Galaxy Note II sprzedawana jest bez opcji multitaskingu. To z kolei wskazuje na starszą wersję oprogramowania urządzenia.

Wyobraźcie sobie miny klientów, którzy śpieszyli się, by kupić sprzęt, a po wyjęciu z pudełka okazało się, że wcale nie jest tak świetny, jak tego oczekiwali… Mam nadzieję, że Samsung szybko się zreflektuje i na dniach wyda aktualizację oprogramowania produktu dla wszystkich, których dotknęła taka sytuacja.

O czym tak właściwie mowa? O możliwości dzielenia ekranu na dwa okna i pracy w nich w dwóch różnych aplikacjach, oczywiście w jednym momencie. W takim widoku działają tylko wybrane programy, ale i tak jest to świetna opcja dla wszystkich, którzy oczekują od tabletofonu maksymalnej wygody pracy.

Poniżej możecie zobaczyć filmik opublikowany w sieci przez Samsunga, przedstawiający najważniejsze możliwości Galaxy Note 2 (pisałam o nim w tym wpisie). Jeśli natomiast chcecie się zapoznać z parametrami technicznymi modelu – zajrzyjcie tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona