Najważniejsze możliwości Samsunga Galaxy Note 2 na 8-minutowym wideo promocyjnym - Tabletowo.pl
Ważne

Najważniejsze możliwości Samsunga Galaxy Note 2 na 8-minutowym wideo promocyjnym

Tabletowo.pl Najważniejsze możliwości Samsunga Galaxy Note 2 na 8-minutowym wideo promocyjnym Ciekawostki Nowości Samsung

Osoby, które miały już możliwość dłuższego przebywania z Samsungiem Galaxy Note II, są zgodne: jest to sprzęt, na premierę którego warto czekać. Dla tych, którzy jeszcze nie są co do tego przekonani, koreański koncern wypuścił filmiki pokazujące najciekawsze możliwości tabletofonu drugiej generacji. Co prawda jest długi, bo trwa prawie osiem minut, ale można się z niego sporo dowiedzieć na temat nowości, która niebawem zadebiutuje w sprzedaży.

A te nowe funkcjonalności są naprawdę interesujące i trudno przejść obok nich obojętnie. Galaxy Note 2 (podobnie jak Galaxy Note 10.1) oferuje możliwość dzielenia ekranu na dwie połowy i pracę w dwóch oknach na dwóch różnych aplikacjach w tym samym czasie (na razie wchodzi w grę wyłącznie przeglądarka internetowa, S Note, wiadomości i kilka innych programów).

Na poniższym wideo dowiecie się czym jest Air View (podgląd treści mejli lub wideo bez potrzeby ich otwierania), PopUp Note (możliwość robienia notatki np. podczas rozmowy telefonicznej), PopUp Play (możliwość oglądania filmu w małym okienku podczas pracy w innych aplikacjach) i wiele innych.

Samsung Galaxy Note 2 ma trafić do sprzedaży w Stanach 24 października, natomiast w Wielkiej Brytanii miał być dostępny już od dziś (Amazon, Clove – ok. 530 funtów). Kiedy polska premiera modelu? Oby jak najwcześniej!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona