Sony Tablet S z potężną aktualizacją oprogramowania - Tabletowo.pl

Sony Tablet S z potężną aktualizacją oprogramowania

Tabletowo.pl Sony Tablet S z potężną aktualizacją oprogramowania Nowości

Niedawno pierwszej aktualizacji oprogramowania doczekał się zaprezentowany na targach IFA 2012 tablet Sony Xperia Tablet S. Dziś nową wersję systemu operacyjnego otrzymał także jego poprzednik, Tablet S. Co prawda nie jest to Android 4.1 Jelly Bean, ale uaktualnienie przypadnie do gustu właścicielom 9,4-calowego urządzenia.

Aktualizacja wnosi wiele poprawek mniejszych błędów oraz kilka zupełnie nowych funkcji. Do najważniejszych należy Tryb Gościa pozwalający na tworzenie kont dla różnych użytkowników (np. członków rodziny), aplikacje społecznościowe i multimedialne (Walkman, Album, Movies), nowe widgety i ikony oraz pilot na podczerwień, którego wzbogacono o sześć programowalnych przycisków. Oprócz tego, Sony zwiększyło możliwości funkcji Small Apps. Teraz przeglądarka internetowa, pilot IR, kalkulator, minutnik i inne narzędzia mogą być wyświetlane ponad innymi aplikacjami. To udoskonalenie korzystnie wpłynie na działanie wielozadaniowości tabletu, ponieważ eliminuje przymus przełączania się pomiędzy otwartymi programami i zatrzymywanie lub przerywanie aktualnej pracy.

Tabletowo.pl Sony Tablet S z potężną aktualizacją oprogramowania Nowości

W chwili obecnej aktualizacja oprogramowania dla Sony Tablet S jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, ale już wkrótce będzie można pobrać ją na całym świecie. Lista wprowadzonych zmian jest imponująca – brawa dla Sony.

via Engadget, Sony

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona