Tak może wyglądać nowy tablet ZTE z Windows 8 - Tabletowo.pl

Tak może wyglądać nowy tablet ZTE z Windows 8

Tabletowo.pl Tak może wyglądać nowy tablet ZTE z Windows 8 Nowości

Dziś jest dzień przecieków dotyczących chińskiej firmy ZTE. W sieci pojawiło się wiele informacji o jej nadchodzących produktach, w tym smartfonach z Open WebOS, Mozilla OS i Windows Phone 8. Jednakże tym, co interesuje nas najbardziej, jest zdjęcie przedstawiające tablet pracujący pod kontrolą systemu Windows 8. Jak twierdzi serwis Tablet-News, fotografia pochodzi z targów China International Exhibition oraz serwisu społecznościowego Weibo, na którym umieścił ją dyrektor marketingowy ZTE.

Tablet może pochwalić się 10,1-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym, wcześniej wspomnianym systemem Windows 8 i obudową o klasycznym wzornictwie. Jego specyfikacja nie jest znana, ale najprawdopodobniej zostanie ujawniona wkrótce. Typuję, że pod maską urządzenia znajdziemy czterordzeniową Tegrę 3 taktowaną zegarem 1,5GHz, 1GB RAM, przynajmniej 32GB pamięci, kamerę internetową 2 Mpix i aparat cyfrowy. Nie liczyłbym na NFC, stację dokującą z klawiaturą lub wyświetlacz Full HD – ZTE to firma, która produkuje dobry, ale tani sprzęt. Aby maksymalnie obniżyć jego cenę, ZTE pozbawiło tablet kilku dodatków.

Jest także drugi możliwy scenariusz, według którego 10,1-calowe urządzenie przedstawione na zdjęciu zostało wyposażone w procesor Intela. Wskazuje na to obecność ZTE na liście producentów biorących udział w specjalnej konferencji prasowej, która obędzie się 27 września. Oprócz niego, swoje portfolio zaktualizują także Acer, Samsung, Hewlett-Packard, Dell, Lenovo i Asus.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona