Amazon szykuje konferencję prasową na 6. września. Nadchodzi kolejny tablet? - Tabletowo.pl

Amazon szykuje konferencję prasową na 6. września. Nadchodzi kolejny tablet?

Tabletowo.pl Amazon szykuje konferencję prasową na 6. września. Nadchodzi kolejny tablet? Nowości Plotki / Przecieki

Pamiętacie kiedy Amazon zaprezentował swój pierwszy (i jak dotąd jedyny) tablet internetowyKindle Fire? Było to pod koniec września ubiegłego roku, a więc prawie rok temu. To z kolei wskazuje na fakt, iż plotki pojawiające się w sieci od dłuższego czasu dotyczące rychłej premiery kolejnego urządzenia tego typu pochodzącego od wspomnianej firmy, mogą okazać się prawdziwe. Koncern rozesłał bowiem zaproszenia na konferencję prasową, która odbędzie się 6. września. Pierwsze skojarzenia? Prezentacja kolejnego tabletu!

Tak naprawdę na chwilę obecną nie wiadomo jakiemu produktowi będzie poświęcony event Amazonu, który będzie miał miejsce w Santa Monica. Wyjść jest kilka: nowy czytnik książek elektronicznych z serii Kindle, 7-calowy następca Kindle Fire lub 10,1-calowy tablet; ewentualnie każde z nich.

Na razie wszelkie informacje dotyczące wrześniowej konferencji Amazonu są ściśle tajne i dopóki do sieci nie przeciekną jakieś wieści, musimy w niecierpliwości oczekiwać nadejścia 6. września. Oby tylko faktycznie było na co czekać.

Wrzesień zapowiada się nad wyraz interesująco z technologicznego punktu widzenia. W pierwszym tygodniu tego miesiąca odbędą się konferencje również Nokii i Motoroli, a na 12. września Apple rzekomo szykuje własny event, na którym mamy poznać iPhone’a 5 i, być może, iPada mini. Nie można zapomnieć również o targach IFA 2011, które rozpoczynają się już 31. sierpnia i potrwają do 5. września.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona