Kojarzycie MyPhone? Firma wypuści trzy tablety MyTab: 7, 8 i 9.7" - Tabletowo.pl

Kojarzycie MyPhone? Firma wypuści trzy tablety MyTab: 7, 8 i 9.7″

Tabletowo.pl Kojarzycie MyPhone? Firma wypuści trzy tablety MyTab: 7, 8 i 9.7" Nowości

Firma MyPhone kojarzy mi się tylko i wyłącznie z prostymi telefonami komórkowymi przeznaczonymi dla seniorów. Jak się jednak okazuje, muszę nieco przestawić swoje myślenie w kierunku tabletów. Już niebawem na rynku zadebiutują trzy urządzenia tego typu firmy MyPhone. Będzie to oferta obejmująca trzy tablety z serii myTab z różnymi przekątnymi: myTab young – 7″, myTab Fly mini – 8″ oraz myTab Fly – 9,7″. Brakuje jeszcze tylko 10,1″, ale wypuszczenie takiej wielkości to pewnie kwestia czasu.

Na temat wszystkich trzech produktów wiemy bardzo niewiele. W chwili obecnej możemy jedynie stwierdzić, że będą pracowały w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, a na ich pokładzie znajdziemy jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz oraz dostęp do Google Play. Wiele wskazuje na to, że zostaną wyposażone w wyjścia HDMI, kamerki do połączeń wideo VGA, pojemnościowe wyświetlacze z 5-punktowym multitouchem. Co ciekawe, wszystkie trzy modele będą mogły się pochwalić aluminiowymi obudowami.

Kiedy i w jakiej cenie będzie można kupić produkty myTab?
– myTab young 7″: premiera w sierpniu, cena – 399 złotych,
– myTab Fly mini 8″: premiera w sierpniu, cena – 499 złotych,
– myTab Fly 9,7″: premiera we wrześniu, cena – 899 złotych.

Dzięki Adam za podesłany link! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona