Ważne

7-calowy tablet Sony designem będzie nawiązywał do smartfonów Xperia: S, P i U?

image

Kojarzycie smartfony Sony – Xperia S, Xperia P, Xperia U? Na tle konkurenji wyróżniają się nietypowym i przykuwającym wzrok wzornictwem. Wiele wskazuje na to, że będzie do nich nawiązywało najnowsze urządzenie japońskiego koncernu, a pierwsze 7-calowe w portfolio. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające kilka smartfonów Sony i – najprawdopodobniej – najnowszy tablet Sony z serii Xperia.

Dotychczas w ofercie Sony znaleźć możemy dwa tablety: 9,4-calowy Tablet S z zawiniętą do tyłu obudową i Tablet P z dwoma ekranami o przekątnej 5,5″. Od jakiegoś czasu wiemy również o istnieniu Sony Xperia Tablet, którego premiera ma mieć miejsce podczas nadchodzących targów IFA 2012 w Berlinie (już za tydzień!). Być może ujrzymy jeszcze kolejny produkt rodem z Japonii, który widnieje na powyższym zdjęciu.

Na temat samego urządzenia nie wiemy dosłownie nic poza tym, że posiada 7-calowy wyświetlacz, co można wywnioskować ze zdjęcia. Nie wiadomo również czy jest to model przeznaczony do produkcji, czy jedynie inżynieryjna próbka, nad którą myślało kierownictwo Sony.

Wszystkiego powinniśmy się dowidzieć już pod koniec przyszłego tygodnia. A przynajmniej mam taką nadzieję – w końcu IFA 2012 to doskonała okazja do zaprezentowania światu swoich najnowszych dzieci.

źródło

Komentarze

 • bayger

  Wzornictwo serii Xperia jest świetne. Jeśli Sony wypuści 7″ tablet z wyświetlaczem HD (RGB+W najlepiej) w rozsądnej cenie to będzie to bardzo ciekawa propozycja. Coś mi jednak mówi, że cena będzie “z sufitu” i zainteresowanie takim tabletem będzie znikome.

 • piotrek.smoq

  Design wskazuje na to, że tabletu się używa w poziomej pozycji. Jak go będzie trzymać pionowo będziesz mieć z boku jasny pasek plastiku… No według mnie trochę dziwny pomysł.

  Z drugiej strony Sony wypuściło 2 dziwne tablety które jednak się nieźle sprzedają.

  • aaa

   Za to pozostałe ramki są bardzo małe. Pasek pewnie jest, żeby było gdzie pomieścić anteny i inne takie.

 • Jestem jak najbardziej za takim designem :) W końcu coś innego od czarnych tabletów o tym samym designie.

 • Takaszi

  tylko ta cena, Sony chyba nadal uważa, że za znaczek należy im się ekstra. Oby nie skończyli jak z TV.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona