7-calowy tablet Sony designem będzie nawiązywał do smartfonów Xperia: S, P i U? - Tabletowo.pl
Ważne

7-calowy tablet Sony designem będzie nawiązywał do smartfonów Xperia: S, P i U?

Tabletowo.pl 7-calowy tablet Sony designem będzie nawiązywał do smartfonów Xperia: S, P i U? Nowości Plotki / Przecieki

Kojarzycie smartfony Sony – Xperia S, Xperia P, Xperia U? Na tle konkurenji wyróżniają się nietypowym i przykuwającym wzrok wzornictwem. Wiele wskazuje na to, że będzie do nich nawiązywało najnowsze urządzenie japońskiego koncernu, a pierwsze 7-calowe w portfolio. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające kilka smartfonów Sony i – najprawdopodobniej – najnowszy tablet Sony z serii Xperia.

Dotychczas w ofercie Sony znaleźć możemy dwa tablety: 9,4-calowy Tablet S z zawiniętą do tyłu obudową i Tablet P z dwoma ekranami o przekątnej 5,5″. Od jakiegoś czasu wiemy również o istnieniu Sony Xperia Tablet, którego premiera ma mieć miejsce podczas nadchodzących targów IFA 2012 w Berlinie (już za tydzień!). Być może ujrzymy jeszcze kolejny produkt rodem z Japonii, który widnieje na powyższym zdjęciu.

Na temat samego urządzenia nie wiemy dosłownie nic poza tym, że posiada 7-calowy wyświetlacz, co można wywnioskować ze zdjęcia. Nie wiadomo również czy jest to model przeznaczony do produkcji, czy jedynie inżynieryjna próbka, nad którą myślało kierownictwo Sony.

Wszystkiego powinniśmy się dowidzieć już pod koniec przyszłego tygodnia. A przynajmniej mam taką nadzieję – w końcu IFA 2012 to doskonała okazja do zaprezentowania światu swoich najnowszych dzieci.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona