Oto zdjęcia pomysłowych akcesoriów dla nowego tabletu Sony Xperia - Tabletowo.pl

Oto zdjęcia pomysłowych akcesoriów dla nowego tabletu Sony Xperia

Tabletowo.pl Oto zdjęcia pomysłowych akcesoriów dla nowego tabletu Sony Xperia Nowości

Wygląda na to, że akcesoria dla tabletów internetowych powoli zyskują na znaczeniu. Portfolio pełne dedykowanych odpowiednim modelom produktów chce mieć Apple, Asus, Google, Microsoft a teraz także Sony. Jak widać na zdjęciach, które pojawiły się w sieci, wraz z tabletem Sony Xperia, na rynku pojawi się zestaw pomysłowych akcesoriów kompatybilnych z tym urządzeniem.

Oficjalna premiera Xperii ma mieć miejsce na targach IFA 2012 pod koniec bieżącego miesiąca i najprawdopodobniej także wtedy światło dzienne ujrzą akcesoria. Z fotografii wynika, że zestaw będzie obejmował stojak pozwalający na korzystanie z tabletu w pionie (na przykład do czytania), etui wyposażone w zintegrowaną klawiaturę dotykową oraz stację dokującą wyposażoną w potężny głośnik i pilot do obsługi odtwarzania (to tłumaczy obecność portu IR na karcie specyfikacji Xperii).

Tabletowo.pl Oto zdjęcia pomysłowych akcesoriów dla nowego tabletu Sony Xperia Nowości

Tabletowo.pl Oto zdjęcia pomysłowych akcesoriów dla nowego tabletu Sony Xperia Nowości

Propozycja Sony jest dla mnie znacznie bardziej interesująca i wyrafinowana niż rząd różnej maści etui oferowany przez konkurencję. Podoba mi się stacja dokująca z głośnikiem oraz pionowy stojak, który – jak mniemam – można obrócić i korzystać z tabletu w poziomie. Czy podzielacie entuzjazm producentów i przy zakupie wymarzonej „dachówki” bierzecie pod uwagę nie tylko możliwości urządzenia, ale także ofertę dostępnych dlań akcesoriów?

Gwoli przypomnienia, Sony Xperia będzie mógł pochwalić się nowoczesną specyfikacją i nietypowym wzornictwem, którego zalety znają posiadacze tabletów Sony S. Konfiguracja techniczna Xperii ma obejmować 9,4-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich (lub nawet 4.1 Jelly Bean), Bluetooth 3.0, czytnik kart pamięci microSD, aparat fotograficzny 8 Mpix, kamerę internetową 1 Mpix, port IR oraz certyfikat PlayStation pozwalający na emulację gier z konsoli.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona