Karty podarunkowe Google Play oficjalnie - Tabletowo.pl

Karty podarunkowe Google Play oficjalnie

Tabletowo.pl Karty podarunkowe Google Play oficjalnie Ciekawostki Nowości

W dzisiejszych czasach opanowanych przez wszechobecny internet trudno cokolwiek utrzymać w tajemnicy. Zwłaszcza, jeśli to „coś” jest ściśle związane z jednym z koncernów działających w tej branży. Tym razem rzecz się tyczy Google i nowości, które zagoszczą w najnowszej odsłonie sklepu z aplikacjami na Androida – Google Play. Jak informowaliśmy kilka dni temu, internetowy gigant przygotowywał się do wprowadzenia kart podarunkowych. Dziś wiadomość ta została oficjalnie potwierdzona.

Karty będzie można kupić za 10, 25 i 50 dolarów. W ciągu najbliższych kilku tygodni mają się pojawić na stronie Walmart.com oraz na półkach sklepowych Target, RadioShack i GameStop w Stanach Zjednoczonych. I to prawdopodobnie tam, tylko i wyłącznie, wspomniane karty będą dostępne. Na razie bowiem nie wiadomo nic na temat ewentualnego debiutu kart podarunkowych Google Play poza USA.

Nowość w postaci kart będzie można wykorzystać podczas zakupów wszelkich multimediów w Google Play – łącznie z grami, aplikacjami, muzyką, filmami i książkami.

źródło, Google Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona