Ważne

Karty podarunkowe Google Play oficjalnie

karty podarunkowe google play

W dzisiejszych czasach opanowanych przez wszechobecny internet trudno cokolwiek utrzymać w tajemnicy. Zwłaszcza, jeśli to “coś” jest ściśle związane z jednym z koncernów działających w tej branży. Tym razem rzecz się tyczy Google i nowości, które zagoszczą w najnowszej odsłonie sklepu z aplikacjami na Androida – Google Play. Jak informowaliśmy kilka dni temu, internetowy gigant przygotowywał się do wprowadzenia kart podarunkowych. Dziś wiadomość ta została oficjalnie potwierdzona.

Karty będzie można kupić za 10, 25 i 50 dolarów. W ciągu najbliższych kilku tygodni mają się pojawić na stronie Walmart.com oraz na półkach sklepowych Target, RadioShack i GameStop w Stanach Zjednoczonych. I to prawdopodobnie tam, tylko i wyłącznie, wspomniane karty będą dostępne. Na razie bowiem nie wiadomo nic na temat ewentualnego debiutu kart podarunkowych Google Play poza USA.

Nowość w postaci kart będzie można wykorzystać podczas zakupów wszelkich multimediów w Google Play – łącznie z grami, aplikacjami, muzyką, filmami i książkami.

źródło, Google Play

Komentarze

 • Glee

  Szkoda, że nie ma w Europie, bo ja np nie wiedziałbym jak zakupić coś na tablet bez 3G

  • Rafał K.

   yyyy przez WiFi?

   • Glee

    Ale chyba musi mi jakoś pieniądze pobrać z konta, tylko jak je podładować ?

    • Kuba

     Zakładasz konto w banku, wpłacasz kase i kupujesz..

    • macsee

     Ja szczegółów już nie pamiętam ale konfigurowałem sobie kartę kredytową w ustawieniach konta i już. Mam telefon z androidem ale i kupuję głównie przy użyciu WiFi bo niektóre gierki mają po kilkaset dodatkowych danych do dociągnięcia. Z resztą można kupować z przeglądarki na kompie jak kto woli.

 • kisiu

  Glee@ nie no aż się wierzyć nie chcę ,że takich rzeczy nie wiesz :)

 • kisiu

  a Tethering a wi-fi . Ja np. teraz jadę na tethering z mojego nexusa już od dwóćh dni bo mam problemy z netem i telefon leży na kanapie a necik śmiga aż miło na lapku :)

 • Glee

  @Kisiu – nieposiadanie ŻADNEGO urządzenia z Androidem robi swoje, więc co z tym idzie Google Play to dla mnie czarna magia :D

 • kisiu

  a no to chyba ,że tak to teraz czeka cie troche czytania ,na największym forum androida :)

  pzdr

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona