Ważne

Asus Transformer Pad TF300TL z LTE wkrótce w Europie

Wygląda na to, że tablet Asus Transformer Pad TF300TL z modemem superszybkiej sieci komórkowej 4G LTE już wkrótce zadebiutuje w Niemczech i Austrii. Sugeruje to niemiecki serwis TechFocus, który powołuje się na wysłaną przez producenta oficjalną notatkę prasową. Wspomniano w niej, że urządzenie pojawi się na półkach sklepowych w Niemczech i Austrii w połowie sierpnia, więc wkrótce później powinno zawitać także do innych krajów Europy, w tym Polski.

Cena wyposażonego w modem 4G LTE Transformer Pada TF300TL ma wynosić 629 euro (około 2550 złotych) za wersję ze stacją dokującą oraz 529 euro (niewiele ponad 2140 złotych) za sam tablet. Urządzenie ma wszystko, czego można by chcieć od nowoczesnego tabletu internetowego. Oprócz dostępu do sieci LTE, oferuje 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, potężny czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 1,2GHz, 1GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat fotograficzny 8 Mpix, kamerę internetową 1,2 Mpix, GPS, wyjście microHDMI, Wi-Fi, Bluetooth 3.0, czytnik kart microSD, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich z zagwarantowaną aktualizacją do 4.1 Jelly Bean oraz wcześniej wspomnianą opcjonalną stację dokującą wyposażoną w dodatkowy akumulator oraz zestaw przydatnych złącz.

Więcej informacji o tablecie Asus Transformer Pad TF300T/L znajdziecie w recenzji napisanej przez Kasię. Miłej lektury!

via SlashGear

Komentarze

 • Drade

  Na Euro.com.pl już jakiś czas temu pojawiły się w przedsprzedaży:)

 • D&D
 • Arek1357

  Jeżeli ASUS w takim tempie będzie aktualizował INFINITY (najpierw WiFi, potem 3G i na koniec 4G), to zamiast modemu 3G/4G prędzej zobaczę jego (Infinity) następcę.
  Wracając do tematu, wszystko wskazuje na to że tablet jest kompatybilny z europejską specyfikacją (częstotliwością) sieci LTE, inaczej nie byłoby sensu wprowadząć go na nasz (EU) rynek (w końcu dostępny jest 3G).

  • ainaruth

   Albo ta niekompatybilność dopiero wyjdzie w praniu, jak w przypadku iPadów;)

   • Arek1357

    Skoro na rynku europejskim dostępna jest już wersja 3G, wprowadzenie niekompatybilnej 4G (LTE) nie miałoby żadnego sensu. Mielibyśmy wówczas dwa tablety 3G i 4G pracujące w jednej sieci (3G). To jednak nie to samo co iPad, gdzie w przeciwieństwie do TF300 (WiFi, 3G i 4G) mamy tylko dwie wersje, WiFi i 4G (Cellular).

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona