Gra Infinity Blade II przeceniona na 3 dolary (z 7 dolarów) - Tabletowo.pl
Ważne

Gra Infinity Blade II przeceniona na 3 dolary (z 7 dolarów)

Tabletowo.pl Gra Infinity Blade II przeceniona na 3 dolary (z 7 dolarów) Aplikacje Apple

Jeśli jesteście posiadaczami iPada lub iPhone’a i mieliście wielką ochotę zagrać w Infinity Blade II, ale przeszkodą była cena tytułu – 6,99 dolarów – mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Otóż w dniu dzisiejszym gra została znacznie przeceniona. Nie, wciąż nie dostaniemy jej za darmo, ale „za pół darmo”. Kosztuje bowiem 3 dolary.

Jest to doskonała okazja, by zapoznać się z jednym z najpopularniejszych tytułów dostępnych na sprzęt pracujący pod kontrolą iOS, stworzonych z wykorzystaniem silnika Unreal 3.

Infinity Blade II to nie Skyrim; ścieżka gracza nadal jest statyczna i nie można z niej zejść, aby samodzielnie odkrywać Kryptę Łez. Twórcy ze studia Chair nauczyli się jednak sporo na pierwszej wersji gry i dodali sporo ciekawych zmian, jednocześnie szlifując inne elementy.

Oskryptowana trasa wędrówki ma jednak pewne zalety: ułatwia nawigację (szczególnie jeśli gramy na iPhonie) i uniemożliwia zagubienie się. Świat gry jest odczuwalnie większy. Lokacji jest więcej i są zaprojektowane z ogromną dbałością o szczegóły. Gdyby była to gra na PC, dałbym jej maksymalnie 4/5. Ponieważ jednak mówimy o produkcie na telefony komórkowe i tablety, należy się maksymalna ocena. Studio Chair stworzyło świetnie dopracowany produkt o doskonałej jakości.

– możecie przeczytać w podsumowaniu naszej recenzji Infinity Blade II.

Gra kompatybilna jest z następującym sprzętem: iPhone 3GS, iPhone 4 i iPhone 4S, iPad, iPad 2 i nowy iPad oraz iPod Touch 3 i iPod Touch 4. Znajdziecie ją w AppStore.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona