Acer kusi reklamą tabletu Iconia Tab A210. Premiera blisko (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Acer kusi reklamą tabletu Iconia Tab A210. Premiera blisko (wideo)

Tabletowo.pl Acer kusi reklamą tabletu Iconia Tab A210. Premiera blisko (wideo) Acer Nowości

Wiemy, że Acer Iconia Tab A210 pojawi się w Europie we wrześniu i będzie kosztował 320 euro, ale wciąż nie mamy pewności, którego z wariantów pojemnościowych dotyczy cena. Ma to fundamentalne znaczenie, albowiem w sporej części od tego zależy atrakcyjność urządzenia. 320 euro za tablet z 32GB pamięci wewnętrznej to bardzo kusząca oferta, ale już wyceniony na tyle wariant 16GB/8GB trzeba by omijać szerokim łukiem. Niemniej jednak, Acer Iconia Tab A210 jest ciekawą ramką, której pierwszą reklamę producent opublikował wczoraj w sieci.

Jak każda inna reklama tabletu internetowego, wideo podkreśla wielofunkcyjność i duże możliwości A210. Ponadto, Acer pokazał w nim, że tablet jest odpowiedni dla użytkowników w każdym wieku: młodych i tych trochę starszych. Spodziewajcie się więc ogromnej ilości wystudiowanych uśmiechów, obrazów szczęśliwej rodziny spędzającej razem czas i ludzi pokazujących, jak niebywale użytecznym narzędziem w ich pracy okazał się A210.

Iconia Tab A210 jest jedną z dwóch acerowych nowości zaprezentowanych na targach Computex 2012 w czerwcu. Podczas gdy jego przyrodni brat A110 może pochwalić się bardzo przeciętną specyfikacją, konfiguracja techniczna A210 obejmuje 10,1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3, 1GB RAM, odbiornik GPS, kamerę internetową, slot kart microSD, Wi-Fi, Bluetooth oraz baterię o pojemności 3620 mAh. Co ciekawe, z ostatecznej wersji sprzedażowej tabletu usunięto aparat fotograficzny, którego rozdzielczość miała wynosić 2 Mpix.

Jeżeli podoba Wam się A210, zainteresujcie się już dostępnym w naszym kraju Acerem Iconia Tab A510. Ma on lepszą baterię, aparat fotograficzny 5 Mpix oraz 32GB pamięci wewnętrznej.

via Liliputing

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona