Acer kusi reklamą tabletu Iconia Tab A210. Premiera blisko (wideo)

Wiemy, że Acer Iconia Tab A210 pojawi się w Europie we wrześniu i będzie kosztował 320 euro, ale wciąż nie mamy pewności, którego z wariantów pojemnościowych dotyczy cena. Ma to fundamentalne znaczenie, albowiem w sporej części od tego zależy atrakcyjność urządzenia. 320 euro za tablet z 32GB pamięci wewnętrznej to bardzo kusząca oferta, ale już wyceniony na tyle wariant 16GB/8GB trzeba by omijać szerokim łukiem. Niemniej jednak, Acer Iconia Tab A210 jest ciekawą ramką, której pierwszą reklamę producent opublikował wczoraj w sieci.

Jak każda inna reklama tabletu internetowego, wideo podkreśla wielofunkcyjność i duże możliwości A210. Ponadto, Acer pokazał w nim, że tablet jest odpowiedni dla użytkowników w każdym wieku: młodych i tych trochę starszych. Spodziewajcie się więc ogromnej ilości wystudiowanych uśmiechów, obrazów szczęśliwej rodziny spędzającej razem czas i ludzi pokazujących, jak niebywale użytecznym narzędziem w ich pracy okazał się A210.

Iconia Tab A210 jest jedną z dwóch acerowych nowości zaprezentowanych na targach Computex 2012 w czerwcu. Podczas gdy jego przyrodni brat A110 może pochwalić się bardzo przeciętną specyfikacją, konfiguracja techniczna A210 obejmuje 10,1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3, 1GB RAM, odbiornik GPS, kamerę internetową, slot kart microSD, Wi-Fi, Bluetooth oraz baterię o pojemności 3620 mAh. Co ciekawe, z ostatecznej wersji sprzedażowej tabletu usunięto aparat fotograficzny, którego rozdzielczość miała wynosić 2 Mpix.

Jeżeli podoba Wam się A210, zainteresujcie się już dostępnym w naszym kraju Acerem Iconia Tab A510. Ma on lepszą baterię, aparat fotograficzny 5 Mpix oraz 32GB pamięci wewnętrznej.

via Liliputing

Komentarze

 • Marek M

  10,1 cali i bateria o pojemności 3620 mAh. Żart jakiś?

  • Johnykalesony

   No właśnie też to chciałem powiedzieć. Żenada.

 • kamil

  strasznie słaba i sztuczna ta reklama

 • AS

  Reklama, jak reklama…

  Wrócę do tematu pamięci. Obecne modele A200 maja dwa warianty: 8 oraz 16 MB. A500 ma 16, 32 lub 64 MB.

  Przy podobnej specyfikacji różnią się one właściwie tylko pamięcią. Trudno więc spodziewać się, że w nowej wersji będą niejako zachodziły na A510. Ale kto wie. Ja obstawiam na dwa warianty: 8 i 16 MB.

 • WaltherMahlke

  Drogie Tabletowo. Przy artykułach za które dostajecie kasę (reklamowych) proszę umieszczać napis “artykuł sponsorowany”. Wymaga tego dziennikarska przyzwoitość. Dziękuję, dobranoc.

 • Hahahahaha, najlepszy jest fragment o baterii. Dobra…nieważne.

  Pani Kasiu, o ile to możliwe, bardzo bym prosił o porównanie dwóch tabletów z tej samej półki cenowej, w tym samym wariancie pamięci (tyle, że jeden ma klawiaturę, a drugi…no). Chodzi mi mianowicie o Asusa Transformer Pad 300 i Acera Iconia Tab 700. Wiem jakie są różnice na piśmie, ale w rzeczywistości? Na YT zobaczyłem jakiś filmik niemieckiego testera, ale ja jestem z Polski i średnio go rozumiem.
  Proszę o zrobienie polskiej wersji takiego porównania, o ile to możliwe, bo wiem, że niedawno testowała Pani Asusa.

  • Pianista, wiem, że czekasz na recenzję Acera A700, ale wypadł mi niespodziewany wyjazd, na który nie wezmę testowego tabletu. Recenzja będzie w przyszłym tygodniu. Przepraszam!

 • luki

  Pojemność baterii urywa d**ę

  • Sefto

   mAh nie mają sensu, bo nie wiadomo dla jakiego napięcia jest to podawane. Spodziewam się, że w Wh wynik byłby o wiele większy.
   Już z jakimś tabletem był podobny przypadek, a okazało się, że trzyma na baterii 8h.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona