Tablety Acera otrzymają aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean - Tabletowo.pl
Ważne

Tablety Acera otrzymają aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean

Tabletowo.pl Tablety Acera otrzymają aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean Acer

Jak donosi Tablet Guide, tablety Acera otrzymają aktualizację oprogramowania Android do wersji 4.1 Jelly Bean. Ponieważ przedstawiciele tajwańskiego producenta, na których powołuje się holenderski serwis, nie sprecyzowali, które modele otrzymają (lub nie) nową wersję systemu, istnieje prawdopodobieństwo, że wszystkie urządzenia zasmakują „Żelki”.

Jestem pewien, że posiadacze tabletów Acer Iconia Tab A510 i A700 mogą być spokojni. Czterordzeniowe procesory i duża ilość pamięci operacyjnej ukryte w ich wnętrzach zagwarantują kompatybilność i płynność Androida 4.1 Jelly Bean. Obawy mogą mieć właściciele modeli A100 i A500, które na rynku zadebiutowały z Androidem 3.0 Honeycomb i zaledwie kilka miesięcy temu otrzymały długo wyczekiwaną aktualizację do 4.0 Ice Cream Sandwich. Nawet jeśli Acer zdecyduje się wykluczyć A100 i A500 z grona wspieranych tabletów, ich użytkownicy będą mogli zainstalować nieoficjalną wersję oprogramowania przygotowaną przez pasjonatów z forum XDA i jemu podobnych. Jednakże tego typu operacja wiąże się z utratą gwarancji i niebezpieczeństwem uszkodzenia urządzenia, dlatego nie wszyscy zdecydują się podjąć ryzyko.

Acer jest drugim producentem, który zasygnalizował swoje plany odnośnie udostępnienia Androida 4.1 Jelly Bean. Pierwszym jest Asus, który zapowiedział aktualizację dla wszystkich tabletów internetowych z serii Transformer – także tych cechujących się specyfikacją zbliżoną do Acer A100 i A500.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona