Ważne

Nowy tablet HTC zadebiutuje w Wielkiej Brytanii… i chyba tylko tam

Biedne HTC. Znacznie lepiej wychodzi mu tworzenie telefonów komórkowych z najwyższej półki (One X to bardzo dobre urządzenie, Kasia może to potwierdzić) niż tabletów internetowych. Wyprodukowane przez HTC Flyer i Jetstream były warte uwagi, lecz nie odniosły zamierzonego sukcesu. Brakowało im innowacyjności i specyfikacji, która zawstydziłaby konkurencję.

Jak donosi angielski serwis PC Advisor, wkrótce może się to zmienić, albowiem HTC pracuje nad tabletem, który będzie “wyjątkowy”. Nie wiadomo, na czym ta wyjątkowość będzie polegać. Być może producent wyposaży go w funkcje dotąd niewidziane w urządzeniach mobilnych lub wzornictwo, które wyróżni go na tle podobnych mu produktów. Niestety, oprócz informacji, że nowy tablet HTC w ogóle powstanie, wiemy tylko, że jego premiera będzie miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Kto wie, czy nie będzie to towar ekskluzywny dla mieszkańców Zjednoczonego Królestwa; być może nigdy nie trafi na rynek światowy.

Pozwolę sobie na odrobinę spekulacji. O ile wątpię, aby HTC zdobyło się na ogromną oryginalność i rozpoczęło inwestycję w nowoczesne technologie, pokładam nadzieję w projektantach tajwańskiego koncernu. Jeżeli wzornictwo nowy tablet będzie przypominał smartfon One X, wróżę mu sukces. Na rynku brakuje powiewu świeżości, większość “dachówek’ wygląda tak samo: czarno lub srebrno, błyszcząco, nudnie. Taki One XXL nieco rozświetliłby mrok monotonii.

via Tablet-News

Komentarze

 • duRin90

  A to w sklad Wielkiej Brytanii tylko Anglia wchodzi, ze ma byc ekskluzywnie dla Anglii?

 • kamyk

  Wielka Brytania i Zjednoczone Królestwo to nie jest to samo…

  • duRin90

   Zjednoczone Krolestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Polnocnej, Wielka Brytania, Zjednoczone Krolestwo. To samo wszystko 3.

 • fuzzer

  Gość pisze newsa o tablecie, ale dla Was najważniejsze jest, że dopuścił się drobnej nieścisłości geograficznej. Gratuluję prawdziwie polskiej mendowatości.

  • duRin90

   To przyjedz tu do Szkocji i powiedz do Szkota, ze zyje w Anglii. Powodzenia!

   • MrCloudancer

    Powiedz a potem bardzo, bardzo szybko uciekaj :D

    Niestety wątpię żeby tablet htc był rewelacyjny – niestety ‘innowacyjny’ rysik już nikogo nie zaszokuje.

   • fuzzer

    Nie wybieram się do Szkocji, w Polsce również można zarobić. Nie mam problemów z geografią, dlatego nie nazwałabym Szkota Anglikiem. Nie będę wchodził w dalsze dyskusje z gościem, który zamiast komentować istotę newsa (tablet) przywala się do drobnostki, tylko po to, by zaznaczyć jaki to nie jest mądry i światowy. Mam nadzieję, że na tym koniec OFFtopa.

   • Zbigniew

    To samo jest w Finlandii, dokładniej mówiąc o Wyspach Alandzkich, które są częścią Finlandii, ale Alandczycy nie chcą, żeby nazywać ich Finami, gdyż nie przyznają się do Finlandii…

 • Chętnie zobaczyłbym specyfikację, bo mam zaufanie do sprzętu htc ;)

 • Zex

  Masz One X tablet niepotrzebny. Choć wolałbym taki kombajn w 4″.

 • powell

  Ja myślę, że taki koncern jak Asus wprost marzy o tym, żeby zaprojektować, wdrożyć i wyprodukować nowy tablet, a następnie sprzedawać go tylko w jednym kraju..

  Naprawdę, teza godna tygodnika “Fakt”. Co się dzieje z tym portalem, czy naprawdę muszą powstawać takie idiotyczne artykuły?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona