Angry Birds Heikki - ciekawe co tym razem wymyśliło Rovio - Tabletowo.pl

Angry Birds Heikki – ciekawe co tym razem wymyśliło Rovio

Tabletowo.pl Angry Birds Heikki - ciekawe co tym razem wymyśliło Rovio Aplikacje Nowości

Jeśli w dalszym ciągu nie znudziły Was „wściekłe ptaki” i oczekujecie kolejnej produkcji studia Rovio, mam dobrą informację. W sieci pojawiła się zapowiedź nadchodzącej gry, na temat której szczegóły mamy poznać 18 czerwca – wtedy też ma mieć miejsce jej premiera. Ostatni tytuł fińskiej firmy, Angry Birds Space, wniósł powiew świeżości do tej serii – mam nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Angry Birds Heikki.

Tym razem Rovio podkreśla swoje fińskie pochodzenie, bowiem ostatni człon nazwy gry pochodzi od imienia jednego z kierowców Formuły 1 pochodzących właśnie z Finlandii – Heikki Kovalainen. Jednocześnie daje nam do myślenia co nowego studio zaprezentuje tym razem. Wiadomo jedynie, co jest oczywiste, że w jakimś stopniu powiązana będzie z Formułą 1. Pytanie tylko w jakim…

Opcji jest kilka, ale pod uwagę brane są dwie. Pierwsza to przeniesienie ptaków, świń i pozostałych bohaterów gierki w środowisko wyścigowe (tory, bolidy i wszystko, co jest z nim związane). Druga natomiast, w sumie również całkiem prawdopodobna – gra wyścigowa z „wściekłymi” w roli głównej. Jak będzie ostatecznie – okaże się za niecały miesiąc.

Jak już wspomniałam wyżej, wszelkie informacje na temat Angry Birds Heikki zostaną ujawnione dopiero wraz z premierą gry – 18 czerwca.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona