Ważne

Angry Birds Heikki – ciekawe co tym razem wymyśliło Rovio

20120523-112956.jpg

Jeśli w dalszym ciągu nie znudziły Was “wściekłe ptaki” i oczekujecie kolejnej produkcji studia Rovio, mam dobrą informację. W sieci pojawiła się zapowiedź nadchodzącej gry, na temat której szczegóły mamy poznać 18 czerwca – wtedy też ma mieć miejsce jej premiera. Ostatni tytuł fińskiej firmy, Angry Birds Space, wniósł powiew świeżości do tej serii – mam nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Angry Birds Heikki.

Tym razem Rovio podkreśla swoje fińskie pochodzenie, bowiem ostatni człon nazwy gry pochodzi od imienia jednego z kierowców Formuły 1 pochodzących właśnie z Finlandii – Heikki Kovalainen. Jednocześnie daje nam do myślenia co nowego studio zaprezentuje tym razem. Wiadomo jedynie, co jest oczywiste, że w jakimś stopniu powiązana będzie z Formułą 1. Pytanie tylko w jakim…

Opcji jest kilka, ale pod uwagę brane są dwie. Pierwsza to przeniesienie ptaków, świń i pozostałych bohaterów gierki w środowisko wyścigowe (tory, bolidy i wszystko, co jest z nim związane). Druga natomiast, w sumie również całkiem prawdopodobna – gra wyścigowa z “wściekłymi” w roli głównej. Jak będzie ostatecznie – okaże się za niecały miesiąc.

Jak już wspomniałam wyżej, wszelkie informacje na temat Angry Birds Heikki zostaną ujawnione dopiero wraz z premierą gry – 18 czerwca.

źródło

Komentarze

  • Pussolina

    to moja ulubiona gra!!!
    nie mogę się doczekać aż w nią zagram :)))

  • ja tam wolę klasyczne angry birds

  • Niestety Angry Birds Heikki okazało się totalną klapą. Producent popełnił sporo błędów, prawdopodobnie przez zachłanność.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona