Nvidia zapowiada pięć nowych gier na tablety z Tegrą 3

Jeśli jesteście maniakami gier na wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny i w Waszym posiadaniu jest jedno z urządzeń pracujących dzięki czterordzeniowej Tegrze 3, ta wiadomość na pewno Was ucieszy. Wkrótce w Zone zadebiutuje pięć całkowicie nowych tytułów wykorzystujących potencjał tkwiący we wspomnianej jednostce Nvidii. Należą do nich: Puddle THD, Deamons Score, Bounty Arms, Heroes Call oraz Dead Trigger, o której słyszeliśmy ledwie kilka dni temu. Oczywiście będą działały zarówno na tabletach, jak i smartfonach z Tegrą 3 (np. HTC One X).

Screeny opublikowane przez przedstawiciela Nvidii na oficjalnym blogu firmy wyglądają bardzo obiecująco. Mam tylko nadzieję, że na podobnym poziomie, co grafika i charakterystyczne dla niej efekty, będzie stała również fabuła oraz grywalność poszczególnych gier tytułów.

Wszystkie gry mają być dostępne w Tegra Zone już wkrótce. Ich ceny nie zostały ujawnione.

Heroes Call:

Typowy przedstawiciel gatunku RPG. Naszym zadaniem będzie zdobywanie umiejętności bohaterów, zbieranie przedmiotów, itp. Twórcy zapowiadają, że gra będzie się charakteryzowała interesującą fabułą, która wciągnie nas na długie godziny.

Heroes Call tegra 3

Bounty Arms:

Gra platformowa z trybem kooperacji.

Bounty Arms tegra 3

Deamons Score:

Patrząc na poniższą grafikę, a przede wszystkim klucz wiolinowy znajdujący się przy nazwie gry, można mieć zagwozdkę o co może chodzić… Twórcy tytułu postanowili bowiem oddać w nasze ręce nietypową produkcję integrującą muzykę z bitwami, opartą na silniku Unreal Engine 3.

Deamons Score tegra 3

Puddle THD:

Czytelnicy siedzący w temacie gier na pewno już kiedyś słyszeli o Puddle, bowiem jest to gra dostępna od dłuższego czasu. Teraz jednak dopiero pojawi się w wersji na tablety. Naszym zadaniem jest doprowadzenie cieczy z jednego miejsca do drugiego. Pomyślicie pewnie, że jest to coś podobnego do Sprinkle – nic bardziej mylnego. W tym przypadku nie mamy wpływu na to, w jakim kierunku leci woda, tzn. nie sterujemy nią, a otoczeniem, za pomocą akcelerometru.

Puddle THD

Dead Trigger:

Gra stworzona przez znane czeskie studio Madfingers, twórców ShadowGun. Pisałam o tej grze kilka dni temu, więc nie ma co się zbytnio powtarzać -> zapraszam.

Dead Trigger tegra 3

źródło

http://www.tabletowo.pl/2012/06/02/dead-trigger-powoli-zmierza-w-kierunku-tabletow-z-tegra-3-wideo/

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona