Asus Eee Pad MeMo 370T żyje, ma się dobrze i odwiedza komisję FCC - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad MeMo 370T żyje, ma się dobrze i odwiedza komisję FCC

Tabletowo.pl Asus Eee Pad MeMo 370T żyje, ma się dobrze i odwiedza komisję FCC Asus Nowości

Witaj bracie, dawno cię nie widziałem! Mówię oczywiście do tabletu Asus Eee Pad MeMo 370T, a nie tego podejrzanego gościa w kapturze siedzącego w rogu (kto to w ogóle jest?). Pojawiły się plotki, że MeMo 370T został przemianowany na Google Nexus i nigdy nie trafi na rynek. Na szczęście okazały się błędne i tablet w pełnej krasie zapukał do drzwi Federalnej Komisji Łączności (FCC).

Dawno temu, gdy po Ziemi stąpały dinozaury, a ja jeszcze nie miałem brody, Asus zaprezentował urządzenie o wdzięcznej nazwie Eee Pad MeMo 370T. Jego największymi atutami były 7-calowy ekran dotykowy, czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3, Android 4.0 Ice Cream Sandwich oraz cena wynosząca 249 dolarów.

Tabletowo.pl Asus Eee Pad MeMo 370T żyje, ma się dobrze i odwiedza komisję FCC Asus Nowości

Jeżeli chodzi o informacje z dokumentów dostarczonych komisji FCC, jest ich niewiele. Wiadomo, że tablet będzie miał trzy przyciski fizyczne (dwa regulatory głośności i włącznik), złącze audio jack 3,5 mm i moduł Wi-Fi 802.11b/g/n. Na obudowie, oprócz logo producenta, nie widać żadnego nawiązania do Google’a i ewentualnej koneksji z Google Nexusem.

Asus Eee Pad MeMo 370T niemalże na pewno trafi na rynek, ale wątpię, by jego cena nie uległa zmianie. Kilka miesięcy temu 249 dolarów wydawało się niewielkim kosztem za tak bogatą specyfikację, lecz dziś, w obliczu licznych premier chińskich tabletów i ambitnych planów Nvidii, te pieniądze wydają się za duże. Stawiałbym na 199 dolarów, a Wy?

via Liliputing

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona