Ważne

50 milionów pobrań Angry Birds Space w 35 dni

angry birds space

Co do tego, że gra Angry Birds powoli staje się kultowa, nie trzeba nikogo przekonywać. Każda kolejna odsłona tytułu pobierana była przez wiele milionów ludzi na całym świecie, nie mogło być inaczej w przypadku najnowszej, Angry Birds Space. Firma Rovio na swojej stronie podzieliła się dziś interesującą informacją. Okazało się bowiem, że tytuł został pobrany 50 milionów razy w ciągu 35 dni. Oczywiście w grę wchodzą wszystkie platformy, na które jest dostępna, mianowicie: Android, iOS, Mac i Windows.

Ponad dziesięć milionów w ciągu pierwszych trzech dni dostępności na rynku, piędziesiąt milionów pobrań w 35 dni… Imponujące statystyki, trzeba przyznać. Ale Rovio nie zamierza spocząć na laurach. Studio właśnie zapowiedziało, że nadchodzi “coś wielkiego”… Jesteśmy bardzo ciekawi co tym razem wydawca wściekłych ptaków dla nas przygotował. Nie wiadomo jednak nic na temat tej niespodzianki – nawet kiedy zostanie oficjalnie głoszona.

Poniżej wersje Angry Birds Space na poszczególne platformy wraz z linkami, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zapoznać się z najnowszą odsłoną Angry Birds:

  • Android:

– bezpłatna z reklamami,
– płatna bez reklam – 0,99 dolarów,
– wersja HD – 2,99 dolarów.

  • iOS:

– płatna HD – 2,99 dolarów,

  • Mac:

– płatna – 4,99 dolarów,

  • Windows:

– płatna – 5,95 dolarów.

źródło

Komentarze

  • Marcel

    Nie dziwię się. Na moim Sony S gra sprawuje się świetnie. Bardzo wciągająca. Śmiem twierdzić, że może nie ma milona poziomów, których nie da się przejść (AB SEZ.), ale jest najładniej zanimowana i wgl. same naj!

  • dred

    Ja tam wole klasyczna ptaki:-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona