Kiano powraca z budżetowym tabletem Zip City II za 449 złotych - Tabletowo.pl

Kiano powraca z budżetowym tabletem Zip City II za 449 złotych

Tabletowo.pl Kiano powraca z budżetowym tabletem Zip City II za 449 złotych Nowości

Polski rynek ostatnio zalewany jest budżetowymi tabletami internetowymi. O swoją pozycję postanowiła zawalczyć firma Kiano, która jakiś czas temu pokazała nam się z całkiem niezłej strony, wprowadzając do swojego portfolio cztery różne od siebie urządzenia zgodnie z powiedzeniem „dla każdego coś miłego”. Później słuch o Kiano zaginął. Do dziś. Poznajcie Kiano Zip City II, następcę Zip City.

W listopadzie ubiegłego roku za model Zip City z 256MB RAM, słabym procesorem, Androidem 2.1 i akumulatorem o pojemności 3400 mAh trzeba było zapłacić 699 złotych. Minęło ledwie kilka miesięcy, a jego kolejna generacja – automatycznie z lepszymi parametrami technicznymi – jest znacznie tańsza. Producent życzy sobie za niego 449 złotych. Co otrzymujemy za te pieniądze?

Tablet Zip City II, pracujący w oparciu o Androida 4.0, posiada 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor Boxchip A10 1,2GHz z Mali 400, 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, kamerkę do połączeń wideo, wyjście HDMI, pełnowymiarowy port USB, miniUSB oraz baterię o pojemności 3600 mAh.

Najnowsze urządzenie marki Kiano trafi do sprzedaży już w tym tygodniu.

Tabletowo.pl Kiano powraca z budżetowym tabletem Zip City II za 449 złotych Nowości

Poniżej informacja prasowa:

Kiedy warto pomyśleć o zakupie tabletu? Kiedy nasz smartfon już nam nie wystarcza, a zarazem kiedy nie mamy miejsca ani siły, by laptop nas przytłaczał. Jeśli do tego, nie chcemy zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu warto przyjrzeć się bliżej marce Kiano i jej najnowszemu tabletowi Zip City II.

Lekki i poręczny z ekranem pojemnościowym, z powodzeniem łączy funkcje smartfona i laptopa. Użytkownik nie będzie musiał długo czekać aż się włączy, gdyż cały czas pozostaje w trybie gotowości. Zip City II pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android 4.0, który gwarantuje stabilność działania, uruchamianie bogatej oferty tysięcy aplikacji znajdujących się w usłudze Google Play (dawny Android Market), a także mniejsze zużycie baterii.

Sercem urządzenia jest wydajny procesor BoxChip A10 1.2 Ghz + GPU 400MHz. Za płynność działania odpowiada 512MB RAM oraz 4GB pamięci. Urządzenia posiada wysokokontrastowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli i przekątnej 7 cali. Taki wyświetlacz bez problemu odtworzy filmy zapisane na karcie pamięci oraz te z serwisu YouTube. Tablet wyposażono w bezprzewodowe łącze Wi-Fi 802.11b/g/n, które umożliwi dostęp do internetu w kawiarni, biurze czy w domowym zaciszu. Po podłączeniu do telewizora przez wbudowane złącze HDMI, można oglądać materiały wideo w jakości Full HD.

Zip City II obsługuje dużą liczbę formatów obrazów , muzyki i wideo, co z pewnością ucieszy i usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych miłośników multimediów (wideo: WMV, MKW, MOV, AVI, RM/RMVB, MPEG-2/4, audio: MP3,WMA, 3GP, AAC, FLAC, WAV, OGG).

Zip City II po naładowaniu akumulatora może pracować do 6 godzin, dzięki wydajnej baterii o pojemności 3600 mAh. To, co wyróżnia Zip City II to zgrabna obudowa w dwóch kolorach – klasycznym czarnym, a także białym. Biały Zip City II to ukłon w kierunku płci pięknej, która prócz sprawnego i nowoczesnego sprzętu zwraca uwagę również na estetykę tabletu. Z pewnością nowy produkt marki Kiano „wpadnie im w oko”.

Sugerowana cena detaliczna tabletu Zip City II ustalono na 449 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona