Ważne

Archos naprawia błędy w tabletach G9 – aktualizacja już dostępna

tablety archos 101 g9

Liczący się na rynku producenci elektroniki zdążyli nas już przyzwyczaić, że jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy z tabletami czy błędy w oprogramowaniu, próbują je jak najszybciej naprawić wydając kolejne aktualizacje. Dziś zyskał w moich oczach Archos, który postanowił udostępnić posiadaczom tabletów z serii G9: 80 G9 i 101 G9 łatkę oprogramowania, która ma znacznie wpłynąć na ich działanie.

Najnowsza aktualizacja wypuszczona przez Archosa, oznaczona numerkiem 4.0.6 (nie jest to Android 4.0.6, tylko wersja oprogramowania producenta) ma na celu przede wszystkim wpłynięcie na stabilniejszą pracę WiFi i GPS, ale także, między innymi, zwiększenie niezawodności wykrywania włożonej karty pamięci do slotu. Co więcej, Archos utrzymuje, że po zaktualizowaniu oprogramowania tabletów G9, ich użytkownicy nie będą doświadczali losowych restartów urządzeń.

Jeśli jesteście posiadaczami jednego z tabletów Archosa: 80 G9 lub 101 G9 i nie pokazuje Wam się powiadomienie o dostępności aktualizacji, sprawdźcie ręcznie (ustawienia -> informacje o tablecie -> aktualizacja systemu) lub zajrzyjcie na stronę producenta, skąd można pobrać paczkę z aktualizacją.

źródło

Komentarze

  • hubu

    Trzeba przyznać, że w kwestii oprogramowania Archos działa bardzo szybko. Chyba najszybciej ze wszystkich producentów.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona