Ważne

10,1-calowy Hena MID-1107CM z Androidem 4 ICS odwiedza komisję FCC

Do drzwi amerykańskiej komisji FCC po raz kolejny zapukał nowy tablet internetowy. Jest to Hena MID-1107CM, tajemnicze urządzenie, o którym nie słyszeliśmy wcześniej. Tablet cechuje się dobrą specyfikacją i pracuje w oparciu o system operacyjny Android 4 Ice Cream Sandwich.

Hena MID-1107CM został wyposażony w 10,1-calową matrycę o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, pełnowymiarowy port USB 2.0, czytnik kart microSD, wyjście HDMI, kamerę internetową VGA i akumulator pozwalający na zaledwie 4,5 h pracy. Obudowa tabletu przywodzi na myśl Huaweia S7 Slim, którego recenzowaliśmy w ubiegłym roku. Wzornictwo jest klasyczne, bez ryzykownych rozwiązań i może się podobać.

Wszystko wskazuje na to, że MID-117CM jest tworem tajwańskiej firmy Hena, która na co dzień zajmuje się tanią elektroniką OEM. Do grona budżetowych tabletów internetowych z Androidem 4 Ice Cream Sandwich dołączył kolejny zawodnik, lecz wątpimy, aby wywołał zamieszanie na rynku. Niemniej jednak, jeśli cena będzie atrakcyjna, Hena MID-1107CM może okazać się ciekawą propozycją.

via Android Community

Komentarze

 • Marcel

  Wygląd bardzo ładny. Specyfikacja nie zachwyca, ale jak dla osóbb poszukujących stylkowego, tanniego tabletu myślę, że się sprawdzi.

  PS. Ciekawa nazwa tej “dachówki”…

 • KanonierKa

  Do autora:
  To jest MID-1107CM, czy też MID-117CM ?
  A może oba naraz, bo dwie wersje numeracji występują w tym opisie ?

 • :)

  Ile kosztuje ten piękny tablet ? :)

 • i would always be a fan of Nip/Tuck, i was saddened about that the episode when one of
  the doctors got breast cancer

 • Thanks for this data I has been checking all Yahoo to be able to uncover it!

 • Nice read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that.
  And he actually bought me lunch since I found it for him smile Therefore let me rephrase that Thanks for lunch!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona