Ważne

Tablet HANNSpree HANNSpad 7″ (SN70T3) zapowiedziany

hannspree hannspad sn70t3

Tak szybko uciekają te dni, że ledwie się obejrzałam, a od momentu, w którym pisałam newsa o tajemniczym, 7-calowym tablecie HANNSpree, minęły już dwa dni. Dziś co prawda nie dowiedzieliśmy się zbyt wielu szczegółów dotyczących urządzenia oznaczonego numerkiem SN70T3, aczkolwiek wiemy już jak wygląda i czego mniej więcej możemy się po nim spodziewać.

HANNSpad 7″ to urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach, dla których priorytetem jest mobilność oraz wygodny dostęp do multimediów i informacji” – czytamy w informacji prasowej, tradycyjnie wychwalającej sprzęt pod niebiosa. Schodząc na ziemię, przyjrzyjmy się parametrom technicznym modelu.

Tablet HANNSpree, pracujący w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, został wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Jego waga to 330 g, natomiast wymiary: 120 x 194,5 x 10,5 mm. Obudowa produktu, jak można dostrzec na fotce prasowej (poniżej) została pokryta materiałem o fakturze skóry.

7-calowy tablet HANNSpree HANNSpad SN70T3 trafi na półki sklepowe w maju. Wtedy też zostanie ujawniona jego pełna lista parametrów technicznych. Cena modelu wciąż pozostaje wielką niewiadomą. A szkoda, bo to właśnie od niej może zależeć sukces (lub też porażka) sprzętu na polskim rynku.

hannspree hannspad sn70t3 hannspree hannspad sn70t3

Komentarze

 • nabuhodonozon

  z ta rodzielczoscia to sie nie popisali ale jesli cena bedzie niska to tak z wygladu calkiem fajnie wyglada:) co nie zmienia faktu, iz dla mnie osobiscie krolem jest galaxy tab 8.9 cala i nie predko go wymienie

 • Sebaa

  Cena około 600 zł – sukces.

  • abc

   a w czym to niby lepsze od tabletu z biedronki za 400zl?
   bo chyba w niczym więc niby czemu +200zł ma gwarantować sukces?

 • Xx

  Myślę, że będzie miał Allwinner A10 i 512MB/1GB ramu + 4/8GB pamięci, cena do 400zł może sprawić, że będzie się dobrze sprzedawał.

 • kostek

  Mam tv HANNSpree i z tyłu na obudowie jest fajny napis: “Made in China, assembled in Poland”

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona