Tablet HANNSpree HANNSpad 7" (SN70T3) zapowiedziany - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet HANNSpree HANNSpad 7″ (SN70T3) zapowiedziany

Tabletowo.pl Tablet HANNSpree HANNSpad 7" (SN70T3) zapowiedziany Nowości

Tak szybko uciekają te dni, że ledwie się obejrzałam, a od momentu, w którym pisałam newsa o tajemniczym, 7-calowym tablecie HANNSpree, minęły już dwa dni. Dziś co prawda nie dowiedzieliśmy się zbyt wielu szczegółów dotyczących urządzenia oznaczonego numerkiem SN70T3, aczkolwiek wiemy już jak wygląda i czego mniej więcej możemy się po nim spodziewać.

HANNSpad 7″ to urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach, dla których priorytetem jest mobilność oraz wygodny dostęp do multimediów i informacji” – czytamy w informacji prasowej, tradycyjnie wychwalającej sprzęt pod niebiosa. Schodząc na ziemię, przyjrzyjmy się parametrom technicznym modelu.

Tablet HANNSpree, pracujący w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, został wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Jego waga to 330 g, natomiast wymiary: 120 x 194,5 x 10,5 mm. Obudowa produktu, jak można dostrzec na fotce prasowej (poniżej) została pokryta materiałem o fakturze skóry.

7-calowy tablet HANNSpree HANNSpad SN70T3 trafi na półki sklepowe w maju. Wtedy też zostanie ujawniona jego pełna lista parametrów technicznych. Cena modelu wciąż pozostaje wielką niewiadomą. A szkoda, bo to właśnie od niej może zależeć sukces (lub też porażka) sprzętu na polskim rynku.

Tabletowo.pl Tablet HANNSpree HANNSpad 7" (SN70T3) zapowiedziany Nowości   Tabletowo.pl Tablet HANNSpree HANNSpad 7" (SN70T3) zapowiedziany Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona