Ważne

Tablet HANNSpree HANNSpad 7″ (SN70T3) zapowiedziany

hannspree hannspad sn70t3

Tak szybko uciekają te dni, że ledwie się obejrzałam, a od momentu, w którym pisałam newsa o tajemniczym, 7-calowym tablecie HANNSpree, minęły już dwa dni. Dziś co prawda nie dowiedzieliśmy się zbyt wielu szczegółów dotyczących urządzenia oznaczonego numerkiem SN70T3, aczkolwiek wiemy już jak wygląda i czego mniej więcej możemy się po nim spodziewać.

HANNSpad 7″ to urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach, dla których priorytetem jest mobilność oraz wygodny dostęp do multimediów i informacji” – czytamy w informacji prasowej, tradycyjnie wychwalającej sprzęt pod niebiosa. Schodząc na ziemię, przyjrzyjmy się parametrom technicznym modelu.

Tablet HANNSpree, pracujący w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, został wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Jego waga to 330 g, natomiast wymiary: 120 x 194,5 x 10,5 mm. Obudowa produktu, jak można dostrzec na fotce prasowej (poniżej) została pokryta materiałem o fakturze skóry.

7-calowy tablet HANNSpree HANNSpad SN70T3 trafi na półki sklepowe w maju. Wtedy też zostanie ujawniona jego pełna lista parametrów technicznych. Cena modelu wciąż pozostaje wielką niewiadomą. A szkoda, bo to właśnie od niej może zależeć sukces (lub też porażka) sprzętu na polskim rynku.

hannspree hannspad sn70t3 hannspree hannspad sn70t3

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona