Ważne

HANNSpad SN70T3 – zbliża się tajemniczy, 7-calowy tablet HANNSpree

hannspree hannspad sn70t3

Firma HANNSpree wzbudza uśmiech na mojej twarzy zawsze, gdy przypomnę sobie jej fajne monitory i telewizory dla dzieciaków z pluszakowej serii (jeśli nie wiecie o co chodzi, zajrzyjcie choćby tutaj), z którymi miałam okazję się zapoznać na którychś z kolei zagranicznych targach. Ale oprócz tego typu sprzętu, ma w swojej ofercie także tablety – inaczej bym przecież o tym nie pisała. Dotychczas na polskim rynku mogliśmy znaleźć 10-calowy model HANNSpree HANNSpad SN10T1, którego recenzję możecie przeczytać na łamach naszego portalu. Dziś okazało się, że niebawem producent zaoferuje nam kolejną propozycję ze swojego portfolio. Będzie to 7-calowy HANNSpad SN70T3.

Na profilu polskiego oddziału HANNSpree na Facebooku znalazła się zajawka, dająca do zrozumienia, że wspomniany tablet będzie pracował pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i będzie wyposażony w ekran o przekątnej 7″. Pozostałe parametry techniczne modelu nie zostały ujawnione, aczkolwiek z otrzymanych przeze mnie informacji wynika, że poznamy je już niebawem.

Debiut HANNSpad SN70T3 planowany jest na maj bieżącego roku. Dobre pytanie padło na wspomnianym profilu:

Myślicie, że po ostatnim zmasowanym ataku na biedronkowe tablety, taki sprzęt się przyjmie?

ale bardzo trudno jest na nie odpowiedzieć, jeśli nie znamy ani parametrów technicznych tabletu, ani jego ceny. Wiem jedno: na pewno nie będzie łatwo przebić się przez ogrom 7-calowych tabletów z “lodową kanapką”, które w ostatnim czasie zalewają rynek. Ale próbować trzeba. A że osobiście darzę HANNSpree sympatią (za wspomniane na początku produkty), jestem bardzo ciekawa najnowszego urządzenia firmy i tego, jak poradzi sobie z tą wielką konkurencją.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona