Wysyłka Kindle Touch ruszyła w Wielkiej Brytanii i Niemczech - Tabletowo.pl
Ważne

Wysyłka Kindle Touch ruszyła w Wielkiej Brytanii i Niemczech

Tabletowo.pl Wysyłka Kindle Touch ruszyła w Wielkiej Brytanii i Niemczech Nowości

Czytnik książek elektronicznych Amazon Kindle Touch to jedno z najciekawszych tego typu urządzeń na rynku. Oprócz niezwykle lekkiej (213g) obudowy, wyposażono go we wspaniały pojemnościowy ekran E-ink o przekątnej 6” i rozdzielczości 800 x 600 pikseli, który sprawia, że ulubione książki, czasopisma i dokumenty są doskonale widoczne nawet w pełnym słońcu. Jak na czytnik, reszta specyfikacji Kindle’a nie pozostawia wiele do życzenia. Pod maską urządzenia znajdziemy moduł Wi-Fi pozwalający na pobieranie publikacji z Internetu, 4GB pamięci wewnętrznej (wystarczy na ok. 3000 książek), gniazdo słuchawkowe 3,5 mm oraz akumulator pozwalający na ponad miesiąc pracy. Czytnik idealny, nie sądzicie?

Jeżeli podzielacie mój entuzjazm i w najbliższym czasie macie zamiar sprawić sobie czytnik Amazon Kindle Touch, zróbcie to dziś. Jak donosi serwis Engadget, w Wielkiej Brytanii i Niemczech rozpoczęła się wysyłka urządzeń zamówionych w przedsprzedaży. Do drzwi pierwszych właścicieli kurierzy zapukają już jutro, a tego samego dnia czytniki trafią do magazynów sklepów John Lewis, Dixons, Argos, Carphone Warehouse, Currys, PC World i Tesco. W Amazon.co.uk najtańsza wersja czytnika Kindle Touch dostępna jest w cenie £109, natomiast w Amazon.de kosztuje €129.

Choć ruszyła wysyłka Kindle Touch, wciąż nie wiemy, kiedy w Europie zadebiutuje inny produkt Amazon, tablet Kindle Fire. Trzymamy kciuki, aby stało się to niebawem.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona