Ważne

Już jest BlackBerry PlayBook OS 2.0.1. Co nowego?

W jednym ze wpisów o tablecie BlackBerry PlayBook wspomnieliśmy, że wkrótce pojawi się aktualizacja jego oprogramowania. Oto ona! Właśnie udostępniono nową wersję systemu BlackBerry PlayBook OS 2.0.1. Poza drobnymi poprawkami, nie wnosi wiele.

Pakiet usprawnień obejmuje poprawioną wydajność i stabilność przeglądarki internetowej, lepszą obsługę wirtualizowanych aplikacji na Androida oraz zoptymalizowane programy Video Chat, BlackBerry Bridge oraz PIM (poczta, kalendarz, kontakty).

PlayBook OS 2.0.1 nie jest kamieniem milowym dla tego systemu, niemniej jednak warto go pobrać, zainstalować i cieszyć się oprogramowaniem wolnym od błędów. Gwoli przypomnienia, w kolejnej aktualizacji opatrzonej numerem 2.1, najprawdopodobniej wprowadzone zostaną bardziej restrykcyjne zasady instalacji androidowych aplikacji. Chcąc walczyć z piractwem, Research In Motion postanowił ograniczyć ich źródło do oficjalnego sklepu AppWorld. Więcej informacji znajdziecie w tym wpisie.

Jeżeli interesuje Was tablet BlackBerry PlayBook, zachęcamy do opublikowanej przez nas recenzji urządzenia. O nowościach, które pojawiły się w oprogramowaniu PlayBook OS 2.0 przeczytacie w przeprowadzonym przez nas teście.

Gotowi? Aktualizujemy!

via BB News

Komentarze

  • aaa

    Już to zdementowano z tym sideloadingiem. Zapomnieli, że to jedyny sposób na przeprowadzenie beta-testów.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona