Ważne

Hybryda w stylu Archosa – zajawka G10 xs trafiła do sieci

tablet archos g10 xs

Archos jest producentem, który bardzo dobrze radzi sobie na rynku tabletów internetowych ze średniej półki cenowej. Co jakiś czas serwuje nam kolejne dawki nowości, co bardzo cieszy, bowiem można odnieść wrażenie, że zapotrzebowanie na sprzęt w niskiej cenie cały czas rośnie. Archos stara się sprostać wyzwaniu. I tak oto nadszedł moment, w którym poznajemy archosową odpowiedź na hybrydy pozostałych producentów – zwłaszcza na model Asus Transformer (i Prime oczywiście).

Fakt, że Archos będzie miał zamiar zaprezentować tablet z podłączaną w jakiś sposób klawiaturą, był nam znany już od grudnia. Dziś producent doszedł do wniosku, że nadszedł moment, by zacząć budować napięcie przed jego oficjalną premierą. Dzięki temu w sieci pojawił się filmik zapowiadający nadejście hybrydy Archosa – G10 xs:

Jak mogliście się przed chwilą przekonać, wideo nie zdradza żadnych szczegółów na temat urządzenia. Wiadomo jedynie, że będzie to hybryda łącząca w sobie tablet z klawiaturą fizyczną. Ale mnie z kolei bardzo interesują parametry techniczne modelu… Jeśli nie będą zbytnio odbiegały od oferowanych przez pozostałych producentów, a jakość wykonania będzie stała na niezłym poziomie, możemy liczyć na pojawienie się na rynku ciekawego tabletu.

Widełki cenowe, które krążą po sieci – 200-400 euro, są dość obszerne, więc nie ma się co nastawiać na jakąś konkretną cenę. Czekamy na więcej informacji dotyczących hybrydy Archosa, zwłaszcza na temat parametrów, ceny i daty premiery.

tablet archos g10 xs

źródło, źródło

Komentarze

 • kat

  Jesli ma dwa ekrany (jeden zewnetrzny, drugi do urzycia z klawiatura) to biore go w ciemno :)
  Wyglada na tablet wpinany w klawiature, ktore mozna nosic razem :)
  Inaczej niz transformer, lecz zapowiada sie na model z serii : “Gdzie jest moja klawiatura?”

  • Nexxt

   obrotowy ekran tak jak w welu laptopach z możliwością odpęcia od klawiatury

 • liet

  Skąd wam takie rzeczy przychodzą do głowy?… Na filmie nic takiego nie widać.

 • Nexxt

  jak to nie widać, jak widać (!!) :) :) zresztą już przy 1 fotce gdzie ekran jest przekręcony w stosunku do klawiatury

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona