Ważne

Dzień siódmy promocji aplikacji z Android Market – Google traci pomysły…

android market

Pobranie przez posiadaczy urządzeń z Androidem ponad dziesięciu miliardów aplikacji ze sklepu Android Market jest świetnym powodem dla Google, żeby świętować. Na tę okoliczność firma zorganizowała promocję “10 Billion Promo”, w ramach której przez dziesięć dni można kupić dziesięć różnych aplikacji za jedyne 34 grosze (czyli 10 centów). Niestety, okazuje się, że Google powoli już się wyczerpują pomysły na ciekawe programy za grosze… Jak to jest, że płatnych aplikacji w Android Market jest od groma, a jak przychodzi co do czego, to przecenia kilka razy te same programy?

Kolejne dziesięć osiem aplikacji przecenionych w promocji “10 Billion Promo” (12.12.2011):
Block Breaker 3 Unlimited HD,
Blow Up,
Doodle Jump,
Flick Soccer,
Flight Control,
Roll in the Hole,
Super KO Boxing 2,
When I Get Bigger.
I dwie aplikacje, które już były wyprzedawane w dniach poprzednich:
Beautiful Widgets,
SoundHound Unlimited.

Jeśli chcecie sobie przypomnieć aplikacje, które w poprzednich dniach można było kupić za 34 grosze, zajrzyjcie do następujących wpisów: 1, 2, 3, 4, 5 i 6. A nóż jutro któraś z nich znów się powtórzy…

Komentarze

 • damn! a jako że przegapiłem soundhounda, to wczoraj wybuliłem 16pln, no żesz :/

 • Rozbestwienie pełną gęba ;-)
  Robią obniżki zwykle najmniej 10 krotne, a już jest kręcenie nosem, że chciałoby się inne, lepsze, albo jakieś szczególne aplikacje ;-)
  Google powinno przez pierwsze dni dawać słabsze aplikacje i po 1 dobrej, a pod koniec jak najwięcej dobrych, może by mniej narzekania było ;-)
  Ja tam jestem zadowolony, choć z dzisiejszego pakietu kupiłem dziś chyba tylko 3 aplikacje.

 • lubie to

  co polecacie? pytanie można uwzględnić do wszystkich 7 dni wstecz

 • jarek

  A mi sie nie udalo kupic asphalta 6, need for speed, simcity, block breaker 3, po ki diabel robia te promocje skoro nic “konkretnego” pozniej nie mozna i tak kupic w danym dniu?

 • aaa

  A nie była czasem inna wersja Buetiful Widgets wcześniej?

  • Nie wiem czy Beautiful Widgets mają wersje, ale pierwszego dnia gdy były kupiłem i teraz te wskazane we wpisie widzę jako kupione :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona