10 tanich aplikacji z Android Market – dzień szósty

android market tablet

Niedzielny dzień sprzyja leżeniu do góry brzuchem, odpoczynkowi po całym tygodniu pracy/szkoły i zbieraniu sił na kolejne dni, w ciągu których trzeba będzie stawić czoło szefowi, nauczycielom, mroźnej pogodzie czy własnemu lenistwu. Firma Google jednak nie skorzystała z okazji do odpoczynku i także dziś zaproponowała nam kolejne dziesięć aplikacji, które można kupić za grosze.

Krótkie przypomnienie o co w ogóle chodzi w całej akcji. Z okazji pobrania z Android Market ponad dziesięciu miliardów aplikacji internetowy gigant Google postanowił zorganizować promocję w ramach której przez dziesięć kolejnych dni (to już szósty dzień!) można kupić dziesięć różnych aplikacji za jedyne 34 grosze (czyli 10 centów).

Przecenione dziś (tj. 11.12.2012) aplikacje:
Backbreaker Football,
BackStab HD,
Captain America,
Endomondo Sports Tracker PRO,
Great Little War Game,
Jenga,
Just Me and My Mom,
NFL 3D Live Wallpaper Unlocked,
Raging Thunder,
SimCity Deluxe.

Aplikacje, które w poprzednich dniach można było kupić za 34 grosze, znajdziecie w następujących wpisach: 1, 2, 3, 4 i 5. A już jutro siódmy dzień akcji i kolejne dziesięć aplikacji.

Komentarze

 • owca

  Fajnie, że dzisiaj w promocji znowu pojawiło się Endomondo Pro :-) Było już co prawda pierwszego dnia, ale wtedy nie zdążyłem się załapać.

  Polecam wszystkim tytuł Great Little War Game. Na screenshotach wygląda nieciekawie, ale daje mnóstwo zabawy! :D Włączyłem na chwile, a wciągnęło mnie na ponad 2 godziny ;-) Na prawdę super gra!

 • Mnie wciągnął na pol dnia Sentinel… :-)

 • agn

  GLWG był chyba wczoraj lub przedwczoraj w ofercie, tak samo (chyba) raging thunder.

 • BobEr

  Widzicie ten unlock do 3D NFL? bo ja dopiero widze po kliknieciu w ta apke a z linku ze 10 jest w promocji to widze tam tylko 9…

 • tramer

  Sam szajs już kapie… Plus gry ea chyba są niedostępne w naszym kraju :-/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona