Ważne

Kup trzy tablety BlackBerry Playbook, zapłać za dwa

Wygląda na to, że tablety BlackBerry Playbook sprzedają się naprawdę źle, skoro RIM, ich producent, zdecydował się na promocję takiego kalibru. Korzystający z niej kupujący mają okazję zakupu trzech urządzeń i zapłacenia za dwa. Co więcej, w ramach programu rozwijania małych przedsiębiorstw, RIM oferuje 33% zniżki na zestaw trzech tabletów Playbook. Brzmi ciekawie, prawda? Ale to nie wszystko!

Jeżeli jeszcze przed końcem roku zdecydujecie się na zakup tabletu (lub tabletów) BlackBerry Playbook w jednym z niżej przedstawionych sklepów, otrzymacie jedno akcesorium za darmo! Może to być skórzane etui, ładowarka indukcyjna lub mierzący ponad 1.8m przewód High-Speed HDMI. Niestety, promocyjna oferta przeznaczona jest wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, dlatego będziecie musieli pociągnąć za wszystkie dostępne Wam sznurki, aby z niej skorzystać.

sprzedawcy-rim-blackberry-playbook

Dla przypomnienia, tablet BlackBerry Playbook to urządzenie wyposażone w 7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Cortex A9 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, kamerkę internetową 3 Mpix, aparat cyfrowy 5 Mpix z funkcją nagrywania wideo w FullHD 1080p, wyjście HDMI, Wi-Fi, Bluetooth oraz system operacyjny QNX (BBX).

Gdybyście mieli możliwość, skorzystaliście z wyjątkowej promocji zorganizowanej przez Research In Motion?

via SlashGear

Komentarze

 • Katalizator

  W ogóle nie widzę sensu pisania o promocjach, które są w US and A.

  • Jest sens. Powyższy przykład pokazuje jak bardzo RIM chce namówić klientów na kupno swojego urządzenia, bo najnormalniej w świecie się nie sprzedaje. Dwa – można ją potraktować jako ciekawostkę. Trzy – mamy czytelników nie tylko w Polsce.

   • Michał Otrębski

    Cztery – wielu naszych rodaków sprowadza sprzęt ze Stanów przez rodziny albo znajomych ze względów finansowych i czasami dobrych promocji takich jak ta.

 • jojes

  Proszę poprawić ostatnie zdanie, bo w tej formie to jest bełkot.

 • Maciequje

  Z tego co wiem to on ma Texas 2x 1.5Ghz procek

 • No dobrze, a jakie są racjonalne powodu, da których Playbook jest taką klapą? Czy to tylko brak Androida?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona