HTC Flyer być może doczeka się Androida Ice Cream Sandwich

HTC Flyer być może doczeka się Androida Ice Cream Sandwich

tablet htc flyer ice cream sandwich

Motorola Xoom, Asus Eee Pad Transformer, Acer Iconia Tab A500 i Samsung Galaxy Tab 10.1 – te tablety na pewno w najbliższej przyszłości dostaną możliwość aktualizacji Androida do najnowszej wersji Ice Cream Sandwich. Wiele wskazuje na to, że to tego grona dołączy kolejne urządzenie – HTC Flyer.

Jeden z deweloperów pracujących nad HTC Sense UI, Rasiwasia Samarth, podzielił się na Google+ ciekawą informacją dotyczącą urządzeń tajwańskiego producenta, które mogą się spodziewać najnowszej wersji systemu operacyjnego od Google. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że wieści te w żaden sposób nie zostały potwierdzone przez producenta, więc nie można ich traktować jako ostateczne i oficjalne.

Z jego wypowiedzi wynika, że wśród urządzeń, które otrzymają „lodową kanapkę” będzie także HTC Flyer. Jest to dość dziwna sytuacja, gdyż tablet ten do tej pory nie otrzymał aktualizacji do żadnej z wersji Androida Honeycomb (tzn. 3.0, 3.1 ani 3.2), choć takowa możliwość była zapowiadana. Z drugiej strony – nieistotne co było, ważne to, co ma (a raczej – może) nadejść.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że przystosowanie Androida Ice Cream Sandwich na HTC Flyer może zająć producentowi nieco więcej czasu niż pozostałym graczom na rynku. Powód jest jeden – na tablecie HTC znajduje się również nakładka Sense, którą – wraz ze zmianą wersji systemu – również trzeba będzie nieco zmodyfikować.

Według Samartha Ice Cream Sandwich mają otrzymać następujące smartfony HTC: Sensation (także w wersji XL i XE), EVO 3D, Incredible S, HD, Rhyme, Desire S, Salsa, Desire oraz Nexus One.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona