Ważne

Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover

apple smart cover

Apple Smart Cover, pomimo swojego poważnego defektu pozwalającego włamywaczom na dostęp do niektórych danych użytkownika, jest bardzo ciekawym i użytecznym akcesorium dla tabletu Apple iPad 2. Do dzisiaj dostępne było w 10 wariantach kolorystycznych i materiałowych: pięciu kolorach poliuretanowych i 5 skórzanych.

Kilka chwil temu zaktualizowano portfolio pokryw Apple Smart Cover: zastąpiono pomarańczowe etui poliuretanowe podobnym, lecz w kolorze ciemnoszarym. Pozostałe warianty rozjaśniono, a ich wnętrza wypełniono głównym odcieniem, dzięki czemu wydają się bardziej spójne kolorystycznie. Kosmetycznych zmian dokonano także w wyglądzie skórzanej pokrywy o “marynarskiej” barwie – teraz jest bardziej… marynarski.

Ceny etui Apple Smart Cover pozostały takie same. Za poliuretanowe etui przyjdzie nam zapłacić $39, natomiast za skórzane – $69. Kto się skusi?

via 9to5 Mac

Komentarze

 • KanonierKa

  Sporo tego jest na Allegro, może nie firmowe, ale za to w dosyć przystępniejszych cenach.

 • Jch

  Nie dzięki, jestem wegetarianinem

 • aaa

  To nie jedyna wada tej osłony. Poszukajcie dobrze to znajdziecie filmiki jak ładnie “czyści” ekran (rozmazując wszystko co pod nią jest, że jest gorzej niż było wcześniej) i inne takie. :)

 • mithos_k

  Hmmm troszkę nie rozumiem o co całe halo, nic się w apple nie dzieje że takie newsy są publikowane…?

 • kris

  o nie spodziewałem się że coś w nich zmienią

 • semira

  Czekam, aż pojawią się w bludocie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona