Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover - Tabletowo.pl

Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover

Tabletowo.pl Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover Akcesoria Apple Ciekawostki Nowości

Apple Smart Cover, pomimo swojego poważnego defektu pozwalającego włamywaczom na dostęp do niektórych danych użytkownika, jest bardzo ciekawym i użytecznym akcesorium dla tabletu Apple iPad 2. Do dzisiaj dostępne było w 10 wariantach kolorystycznych i materiałowych: pięciu kolorach poliuretanowych i 5 skórzanych.

Kilka chwil temu zaktualizowano portfolio pokryw Apple Smart Cover: zastąpiono pomarańczowe etui poliuretanowe podobnym, lecz w kolorze ciemnoszarym. Pozostałe warianty rozjaśniono, a ich wnętrza wypełniono głównym odcieniem, dzięki czemu wydają się bardziej spójne kolorystycznie. Kosmetycznych zmian dokonano także w wyglądzie skórzanej pokrywy o „marynarskiej” barwie – teraz jest bardziej… marynarski.

Tabletowo.pl Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover Akcesoria Apple Ciekawostki Nowości

Ceny etui Apple Smart Cover pozostały takie same. Za poliuretanowe etui przyjdzie nam zapłacić $39, natomiast za skórzane – $69. Kto się skusi?

via 9to5 Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona