Będzie więcej tanich HP TouchPad... Jest tylko jedno "ale" - Tabletowo.pl
Ważne

Będzie więcej tanich HP TouchPad… Jest tylko jedno „ale”

Tabletowo.pl Będzie więcej tanich HP TouchPad... Jest tylko jedno "ale" Nowości

Wyprzedaż HP TouchPad spowodowała wielkie zainteresowanie tym modelem nie tylko w krajach, w których można go było spokojnie nabyć, ale także w państwach, gdzie producent nie zdecydował się nigdy na oficjalną premierę. Wśród nich była i Polska, skąd niestety bardzo trudno było zamówić model TouchPad za pół darmo (wiemy o przypadkach, w których Amazon – z różnych względów – anulował zamówienia Polaków). Jakiś czas temu firma HP zapowiedziała, że niebawem pojawią się kolejne egzemplarze w niskiej cenie. Taaa… No to właśnie nadchodzi ten czas wielkimi krokami. Jest tylko jedno „ale”.

Producent postanowił umożliwić zakup tabletów TouchPadswoim pracownikom w USA. I to właśnie oni już niedługo będą mogli się cieszyć z działającego Androida na tablecie HP. 28 września pracownicy HP będą mieli możliwość kupna jednej sztuki (wprowadzono ograniczenie, a jakże!) urządzenia w cenie znanej sprzed miesiąca – 99 dolarów za 16GB, 149 dolarów za 32GB.

Poniżej znajdziecie list wystosowany do pracowników HP:

Tabletowo.pl Będzie więcej tanich HP TouchPad... Jest tylko jedno "ale" Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona