Ważne

Poważna aktualizacja OTA dla tabletu HP TouchPad. Tchnie weń drugie życie?

W wywiadzie dla serwisu CNET, rzecznik firmy Hewlett-Packard potwierdził, że tablet TouchPad, pomimo ciążącego na nim wyroku, otrzyma poważną aktualizację oprogramowania. Nowa wersja systemu “rozbuduje platformę, zwiększy funkcjonalność urządzenia oraz liczbę dostępnych aplikacji. Reprezentant nie potrafił uściślić swojej wypowiedzi, lecz dodał, że firma HP nie zrezygnuje ze oferty wsparcia dla wszystkich właścicieli urządzeń z systemem WebOS.

Co więcej, drobna aktualizacja oprogramowania, która pojawiła się kilka dni temu, umożliwiła edycję dokumentów tekstowych w aplikacji QuickOffice. Wygląda na to, że producent tabletu TouchPad dostrzegł potencjał ogromnego zainteresowania swoim urządzeniem i chce wykorzystać okazję, aby zadowolić klientów w jak największym stopniu. Czas pokaże, jak wielkie zmiany przyniesie zapowiadana poważna aktualizacja systemu operacyjnego tabletu TouchPad.

via Engadget

Komentarze

 • Lost

  HP wznowi również produkcję Touchpada, aby zaspokoić popyt na przeceniony tablet. Ilość nowych Touchpadów ma być jednak bardzo ograniczona.

 • Draganblz

  Ale by był hicior gdyby to HP zrobiło wszystkich w bambuko ze śmiercią ich webos’u i ich całym oddziałem mobilnym. ;D
  Genialny marketing,co prawda po kosztach ale to mogłoby w przyszłości zaprocentować. ;)

 • klasyk

  HP nie wznowi produkcji, ale prawdopodobnie musi wypełnić kontrakty podpisane z fabrykami do określonego limitu. Dlatego produkcja ma iść do końca września, ale większość nowych tabletów ma trafić na rynek USA :/ na razie nie ma przekazów o wysyłce do europy.

 • bartosz

  co nie zmienia faktu , że nie moge sie doczekać na ten update….
  jak by był tam f5 to bym ciągle wciskał..
  choć podkręcony do 1,5 smige nie dosyć ze stabilnie to dosyć płynnie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona