Ważne

W Stanach ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Tab 8.9

Premierę miały w tym samym czasie – pod koniec marca bieżącego roku. Jeden z nich doczekał się już rynkowego debiutu (nawet w Polsce), a na drugiego wciąż z czekamy. O czym mowa? O tabletach Samsunga: Galaxy Tab 10.1 oraz Galaxy Tab 8.9. Drugi z modeli trafił do przedsprzedaży w Stanach.

Z najważniejszych parametrów technicznych należy przytoczyć 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, 1GB RAM, 16/32GB pamięci, aparat 3 Mpix oraz kamerkę 2 Mpix. Nie można także zapominać o fakcie, iż tablet nie posiada HDMI, USB oraz slotu kart microSD. Więcej informacji na temat urządzenia pracującego w oparciu o Androida Honeycomb znajdziecie w tym wpisie.

Samsunga Galaxy Tab 8.9 można zamawiać w przedsprzedaży przez amerykański BestBuy – 16GB za 470 dolarów lub 32GB za 570 dolarów.

Warto przypomnieć, że równo trzy miesiące temu Samsung informował, że Galaxy Tab 8.9 trafi do sprzedaży w Polsce w wakacje. Wakacje? Hmm… z tego, co wiem, już się skończyły. Jakiś czas temu zapytaliśmy producenta co dalej z polską premierą tego tabletu. Odpowiedź nie była satysfakcjonująca:

Niedługo przekażemy więcej szczegółów na ten temat. Prosimy o jeszcze troszkę cierpliwości

I do tej pory nie otrzymaliśmy kolejnych informacji…

źródło

Komentarze

  • Macieq

    Ja się zapytałem w galerii handlowej na stoisku Samsunga co z Tabe 8.9. To powiedział, że nawet o taki mnei słyszał :/

    Swoją drogą cena taka, że nie wiem czy ktoś to kupi ;]

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona