Tablety z APU od AMD i Windows 8 na wideo - Tabletowo.pl
Ważne

Tablety z APU od AMD i Windows 8 na wideo

Tabletowo.pl Tablety z APU od AMD i Windows 8 na wideo Nowości

Windows 8 to temat numer jeden bieżącego tygodnia. Pisałam już o pierwszych wrażeniach dotyczących tego systemu i jego działaniu na Samsungu Series 7 Slate (pracującym dzięki procesorowi Intela), o tym, że jest już dostępny do pobrania w wersji Developer Preview, a także o ogłoszeniu programu dla deweloperów Windows 8 przez nVidię i o przyszłości czekającej tablety z tą platformą, których sercem będą procesory Qualcomma. Teraz przyszedł czas poznać urządzenia z Windows 8, których jednostkami centralnymi są chipy AMD.

Nie powinien być dla Was zaskakujący fakt, iż na poniższym wideo zostały przedstawione dwa tablety, które od dłuższego czasu dostępne są w sprzedaży z poprzednią wersją systemu – Windows 7. Są to: Acer Iconia Tab W500 (z APU C-50) oraz MSI WindPad 110w (z APU Z-01). Urządzenia działają bardzo płynnie, oferują świetną wydajność i reakcję na dotyk.

Pierwszy rzut oka na tablety z AMD i Windows 8 poniżej:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona