Android 3.2 dla Motoroli Xoom w Europie dopiero we wrześniu - Tabletowo.pl
Ważne

Android 3.2 dla Motoroli Xoom w Europie dopiero we wrześniu

Tabletowo.pl Android 3.2 dla Motoroli Xoom w Europie dopiero we wrześniu Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Dawno, dawno temu, gdy firma Google umożliwiła rozpoczęcie aktualizacji tabletów pracujących w oparciu o Androida Honeycomb do wersji 3.2 spekulowano, że Motorola Xoom jako pierwsze urządzenie na rynku otrzyma update na całym świecie. Rzeczywistość była jednak brutalna, a posiadacze tego tabletu mogli się jedynie obejść smakiem. Ledwie  kilkanaście dni temu w Polsce rozpoczął się proces aktualizacji Xoom do 3.1, a o 3.2 można sobie wyłącznie pomarzyć… Okazuje się, że najnowsza wersja googlowskiego systemu może się znaleźć na tabletach Motoroli dopiero we wrześniu.

Polski oddział Motoroli informował w momencie udostępnienia Androida 3.1 dla Xoom, że kolejna, ta najnowsza wersja systemu, będzie dostępna dla tego tabletu w Europie pod koniec września. Informacje te zdaje się potwierdzać zagraniczne źródło – Inquirer, które dotarło do wieści, iż aktualizacji będzie można dokonać właśnie w przyszłym miesiącu. Tak ma być w Wielkiej Brytanii – mamy nadzieję, że także i w Polsce.

Swoją drogą jestem bardzo ciekawa czy teraz, gdy Motorola znajdzie się w rękach Google już całkowicie formalnie (transakcja musi zostać sfinalizowana), gigant z Mountain View będzie udostępniał aktualizacje do kolejnych wersji systemu w pierwszej kolejności „swoim” urządzeniom, czy raczej nie będzie nikogo faworyzował i będzie się starał traktować wszystkich producentów jednakowo. Nawet, jeśli przedstawiciele Google zapewniają teraz, że inne firmy nie ucierpią – trudno w to wierzyć…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona