Ważne

Logitech Tablet Speaker – głośniki do tabletów

Jeśli się nie ma pomysłu na kolejne akcesoria, którymi można zainteresować potencjalnych klientów, trzeba korzystać z popularności tabletów. Tak przynajmniej można wywnioskować z ostatnich działań firmy Logitech, która chce na tym jak najwięcej zarobić. Nie tak dawno producent zaprezentował myszkę przeznaczoną z myślą właśnie o tabletachLogitech Tablet Mouse, a teraz proponuje nam… głośniki do tabletów – Logitech Tablet Speaker.

Głośniki stereo, zapewniające rzekomo bardzo dobrej jakości dźwięk (chętnie to sprawdzimy!), zostały wyposażone w akumulator umożliwiający odtwarzanie muzyki maksymalnie przez osiem godzin, a jego ładowanie odbywa się poprzez podłączenie przez kabel USB. Gumowany klips pozwala na umocowanie Logitech Tablet Speaker do każdego tabletu, a urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wpięciu kabla do standardowego wejścia słuchawkowego (3,5 mm).

Najnowsze akcesorium Logitech przeznaczone do tabletów ma trafić do sprzedaży w Europie we wrześniu, a jego cena ma wynosić 159,99 złotych. W zestawie z głośnikami objętymi dwuletnią gwarancją znajduje się etui.

Komentarze

 • Luke

  Jeśli zasilany jest przez USB, to nie do każdego tabletu będzie się go dało podpiąć :/

  Swoją drogą ciekawe, kiedy Creative zaprezentuje głośniki 5.1… do tabletów :)

  • Będzie działało z każdym ;-) Bez podłączenia USB pracuje przez 8h – wystarczy, że masz tablet z 3,5 mm jackiem audio. Jak się rozładują – podłączasz do kompa, czekasz jakiś tam czas, odłączasz i znów do tabletu.

   • Luke

    Chyba, że jedziesz gdzieś na dłużej i żeby się odciążyć nie zabierasz kompa. Już widzę ten dowcip:

    [W recepcji hotelu gdzieś na pograniczu Angoli z Namibią]
    Good morning… Could you lend me an USB port for a moment? I’m not hacking your computer or anything. I just have to recharge Logitech Tablet Speaker! ^^

    BTW. Czy w sobotę dotarł mail zwrotny ode mnie?

    • Ha, no to też prawda… więc lepiej, jak to USB jest.
     Co do mejla – tak, dotarł ;-)

    • Mico

     Jak masz ze sobą tableta to masz raczej tez ładowarke usb :)

  • Zex

   Wolałbym tab na nowym procku od C.

 • Nigdzie nie podają wagi. Odczuwalna róznica pomiędzy iPadem 1 a 2 to pewnie nic w porównaniu do wagi tego.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona