Ważne

Logitech Tablet Speaker – głośniki do tabletów

Jeśli się nie ma pomysłu na kolejne akcesoria, którymi można zainteresować potencjalnych klientów, trzeba korzystać z popularności tabletów. Tak przynajmniej można wywnioskować z ostatnich działań firmy Logitech, która chce na tym jak najwięcej zarobić. Nie tak dawno producent zaprezentował myszkę przeznaczoną z myślą właśnie o tabletachLogitech Tablet Mouse, a teraz proponuje nam… głośniki do tabletów – Logitech Tablet Speaker.

Głośniki stereo, zapewniające rzekomo bardzo dobrej jakości dźwięk (chętnie to sprawdzimy!), zostały wyposażone w akumulator umożliwiający odtwarzanie muzyki maksymalnie przez osiem godzin, a jego ładowanie odbywa się poprzez podłączenie przez kabel USB. Gumowany klips pozwala na umocowanie Logitech Tablet Speaker do każdego tabletu, a urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wpięciu kabla do standardowego wejścia słuchawkowego (3,5 mm).

Najnowsze akcesorium Logitech przeznaczone do tabletów ma trafić do sprzedaży w Europie we wrześniu, a jego cena ma wynosić 159,99 złotych. W zestawie z głośnikami objętymi dwuletnią gwarancją znajduje się etui.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona