Czy TabCo jest Nokią, czyli tajemnic ciąg dalszy - Tabletowo.pl

Czy TabCo jest Nokią, czyli tajemnic ciąg dalszy

Tabletowo.pl Czy TabCo jest Nokią, czyli tajemnic ciąg dalszy Nowości

Pamiętacie TabCo? Nie? Nie dziwię się. Jest to grupa entuzjastów, którzy mają ambicje, by stworzyć tablet, który będzie lepszy od kultowego już iPada. TabCo nie pojawia się w nagłówkach naszych artykułów, nie jest sławnym Apple, Samsungiem, Motorolą, Asusem, Acerem, Nokią… a może jest?

„Może”. Takiej odpowiedzi na pytanie, czy TabCo jest powiązane z Nokią udzielił reprezentant firmy na Twitterze. Próby uzyskania szczegółów zakończyły się fiaskiem oraz zapewnieniami, że wszystkie tajemnice zostaną ujawnione 15 sierpnia 2011 roku.

Tabletowo.pl Czy TabCo jest Nokią, czyli tajemnic ciąg dalszy Nowości

TabCo od kilku tygodni prowadzi intrygującą kampanię reklamową w Internecie. Początkowo był to Twitter i umiejętne wykorzystanie popularnego hashtagu, później ciekawostki umieszczane na stronie głównej producenta, a teraz seria enigmatycznych, lecz niezwykle interesujących filmów wideo. Ostatni z nich, przedstawiający alegorię użytkowników tabletów, którzy odrzucają swoje poprzednie urządzenia i biorą w dłonie sprzęt TabCo, jednocześnie wkraczając w inny, kolorowy świat, tak inny od wcześniejszej szarości, możecie obejrzeć poniżej.

Czym jest tablet TabCo? Nie wiadomo. Niektórzy twierdzą, że to urządzenie pracujące pod kontrolą najnowszego systemu Microsoftu, inni, że MeeGo. Jaki jest naprawdę i czy rzeczywiście ma szansę pokonać iPada, przekonamy się za niewiele ponad tydzień.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona