Ważne

Asus Eee Pad MeMo 3D na rynku dopiero w przyszłym roku

Producenci sprzętu elektronicznego, nie tylko tabletów, zdążyli już nas przyzwyczaić, że na rynkowe premiery danych urządzeń jesteśmy zmuszeni czekać często nawet kilka miesięcy. Tak też jest w przypadku najmniejszego członka rodziny tabletów AsusaEee Pad MeMo 3D, który doczekał się oficjalnej prezentacji na początku stycznia, po czym producent pokazał światu nieco zmodyfikowaną jego wersję pod koniec maja. Jest sierpień a modelu jak nie było w sklepach, tak nie ma. Kiedy w końcu trafi do sprzedaży?

Od momentu ogłoszenia Eee Pad MeMo z ekranem 3D, Asus wstrzymywał się z podaniem daty rynkowej premiery urządzenia. Można się było spodziewać, że będzie ona miała miejsce najpóźniej w ostatnim kwartale roku. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że tablet zadebiutuje najprawdopodobniej dopiero w 2012 roku. Do takich wieści dotarł holenderski Tablets Magazine.

Czym w ogóle jest Asus Eee Pad MeMo 3D? Urządzeniem pracującym dzięki dwurdzeniowej jednostce Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,2GHz, działającym w oparciu o Androida Honeycomb (prawdopodobnie w wersji 3.2). Na jego pokładzie znajdziemy ekran IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, wyświetlający obraz w trójwymiarze, aparat 5 Mpi, slot kart microSD, WiFi, wyjście HDMI, Bluetooth oraz kamerkę 1,2 Mpix.

Poniżej możecie zobaczyć Asusa Eee Pad MeMo 3D z zestawem Bluetooth o nazwie MeMic.

źródło

Komentarze

 • Edek

  chyba duzo z nas zauwaza trend chwalenia sie przez producentow – urzadzeniami, ktore juz teraz maja wchodzic, a po miesiacach i tak nie wchodza na rynek, a po kolejnych zostaja odwolane.

  Btw ja na przyklad mam slonia w karawce :)pokazac Wam fotki? tyle ze nie dzis! moze za miesiac! albo dwa!

 • mithos

  A co to jest to małe srebrne z niebieskim wyświetlaczem obok tabletu…? I jak już robię z siebie głupka: to dodawanie przy dopisywaniu postow nadarza już moje słabe zdolności matematyczne… wyniki są już powyżej 15!

 • Zeter

  powinni wprowadzić też tańszą wersje bez ekranu 3D i byłby hit ! Podoba mi się też ten telefonik Bluetooth do zestawu

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona