Asus Eee Pad MeMo 3D na rynku dopiero w przyszłym roku - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Eee Pad MeMo 3D na rynku dopiero w przyszłym roku

Tabletowo.pl Asus Eee Pad MeMo 3D na rynku dopiero w przyszłym roku Nowości Plotki / Przecieki

Producenci sprzętu elektronicznego, nie tylko tabletów, zdążyli już nas przyzwyczaić, że na rynkowe premiery danych urządzeń jesteśmy zmuszeni czekać często nawet kilka miesięcy. Tak też jest w przypadku najmniejszego członka rodziny tabletów AsusaEee Pad MeMo 3D, który doczekał się oficjalnej prezentacji na początku stycznia, po czym producent pokazał światu nieco zmodyfikowaną jego wersję pod koniec maja. Jest sierpień a modelu jak nie było w sklepach, tak nie ma. Kiedy w końcu trafi do sprzedaży?

Od momentu ogłoszenia Eee Pad MeMo z ekranem 3D, Asus wstrzymywał się z podaniem daty rynkowej premiery urządzenia. Można się było spodziewać, że będzie ona miała miejsce najpóźniej w ostatnim kwartale roku. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że tablet zadebiutuje najprawdopodobniej dopiero w 2012 roku. Do takich wieści dotarł holenderski Tablets Magazine.

Czym w ogóle jest Asus Eee Pad MeMo 3D? Urządzeniem pracującym dzięki dwurdzeniowej jednostce Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,2GHz, działającym w oparciu o Androida Honeycomb (prawdopodobnie w wersji 3.2). Na jego pokładzie znajdziemy ekran IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, wyświetlający obraz w trójwymiarze, aparat 5 Mpi, slot kart microSD, WiFi, wyjście HDMI, Bluetooth oraz kamerkę 1,2 Mpix.

Poniżej możecie zobaczyć Asusa Eee Pad MeMo 3D z zestawem Bluetooth o nazwie MeMic.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona