Ważne

Motorola Xoom 2 już wkrótce ujrzy światło dzienne?

Federalna Komisja Łączności (ang. Federal Communications Commission, FCC) coraz częściej staje się źródłem przecieków dotyczących najnowszych gadżetów. Każdy producent elektroniki zobowiązany jest do przesłania egzemplarza urządzenia, które ma trafić na rynek do komisji i pozostawienie jej go do zatwierdzenia.
Dokumenty każdej inspekcji publikowane są w Internecie gdzie, jak zapewne się domyślacie, są ogólnodostepne.

Motorola dostarczyła FCC nieznany tablet, który jest nieco szerszy, lecz krótszy od modelu Xoom, obsługuje sieć LTE 4G, CDMA, Wi-Fi oraz Bluetooth. Znacząca różnica wymiarów pomiędzy tajemniczym urządzeniem a Motorolą Xoom podpowiada, że przed sobą mamy jego następcę – Xoom 2.

Jeśli wierzyć plotkom, Motorola Xoom 2 pojawi się na rynku pod koniec tego roku i będzie wyposażona w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3. Informację tę potwierdziło pojawienie się tabletu na przeprojektowanej stronie produktów Motoroli oraz reklama amerykańskiej sieci Verizon, której gwiazdą było nieznane urządzenie, przez dziennikarzy określone właśnie jako Xoom 2.

Pojawienie się Motoroli Xoom 2 w komisji FCC zwiastuje rychłą prezentację tabletu. Trzymamy kciuki, aby rzeczywiście tak było.

źródło

Komentarze

 • hahaha

  pewnie wypuszczą kolejnego niedopracowanego złoma w wersji wczesna alfa za chorą cenę.
  Szkoda czasu na czytanie o tej żałosnej firmie.

 • Lost

  Wygląda na to, żeby dostać update do Xooma będę musiał kupić nowy model, bo Honeycomb 3.1 ani widu.

  • aaa

   Z tego co pamiętam na xda wszyscy już mają 3.1.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona