Ważne

Flexphone – telefon, konsola i tablet w jednym

Jeśli jesteś osobą, która lubi się przyglądać koncepcyjnym projektomFlexphone na pewno Cię zainteresuje. Nie jest to nic innego jak koncept pokazujący jak mogą wyglądać urządzenia przyszłości. Urządzenia – dosłownie. Flexphone łączy w sobie telefon, konsolę i tablet.

Ostatnio mamy do czynienia z bardzo ciekawymi projektami, które pozwalają nam sobie wyobrazić połączenia kilku sprzętów w jeden. Warto przypomnieć chociażby Bento Book (laptop ze smartfonem i tabletem) czy Compufon (smartfono-tableto-netbook).

Tym razem możemy się przyjrzeć nieco innej koncepcji – na tapetę zostało wzięte kieszonkowe połączenie telefonu, konsoli i tabletu. Na poniższym wideo możecie zobaczyć jak ludzie wyobrażają sobie takowe urządzenie. Składa się ono z trzech elastycznych ekranów, które można dowolnie składać/rozkładać w zależności od potrzeb.

Takie projekty wydają się coraz bardziej realne. Myślicie, że kiedyś doczekamy się ich realizacji i faktycznie pojawią się na taśmach produkcyjnych, a co za tym idzie – jakiś czas później w sklepach?

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona