Ważne

Flexphone – telefon, konsola i tablet w jednym

Jeśli jesteś osobą, która lubi się przyglądać koncepcyjnym projektomFlexphone na pewno Cię zainteresuje. Nie jest to nic innego jak koncept pokazujący jak mogą wyglądać urządzenia przyszłości. Urządzenia – dosłownie. Flexphone łączy w sobie telefon, konsolę i tablet.

Ostatnio mamy do czynienia z bardzo ciekawymi projektami, które pozwalają nam sobie wyobrazić połączenia kilku sprzętów w jeden. Warto przypomnieć chociażby Bento Book (laptop ze smartfonem i tabletem) czy Compufon (smartfono-tableto-netbook).

Tym razem możemy się przyjrzeć nieco innej koncepcji – na tapetę zostało wzięte kieszonkowe połączenie telefonu, konsoli i tabletu. Na poniższym wideo możecie zobaczyć jak ludzie wyobrażają sobie takowe urządzenie. Składa się ono z trzech elastycznych ekranów, które można dowolnie składać/rozkładać w zależności od potrzeb.

Takie projekty wydają się coraz bardziej realne. Myślicie, że kiedyś doczekamy się ich realizacji i faktycznie pojawią się na taśmach produkcyjnych, a co za tym idzie – jakiś czas później w sklepach?

źródło

Komentarze

 • agn

  słabe, nieporęczne, miękkie. coż więcej powiedzieć?

  • Arek

   Widziałem z rok temu coś podobnego. Trzy składane części, ale to się “sklejało” ze sobą w coś ala graniastosłup prawidłowy trójkątny prosty. To chyba nie to, bo ta nazwa jakoś nic mi nie mówi.

   No i to wygląda jak dla mnie słabo. Malutkie to, brzydko wszystko wygląda. No a ta reklamówka to żenada – wszystko sztuczne i słabo się prezentuje.

   Sorry, ale na chwilę obecną to dla mnie taka Motorola Flipeout jest już nawet większym wynalazkiem.

   • galus

    jak dla mnie jestes czystm polakiem zero świeżego spojrzenia na na formę zero abstrakcyjnego myślenia i wyłącznie jedno torowy sposób myślenia nie dostrzegasz nic poza tym co już istnieje i jest namacalne

    • agn

     jestem czystym polakiem:) Ty jesteś brudnym? z uśmiechem patrze w przyszłość i nie widze zastosowania dla takowego konceptu. Widze za to zastosowanie dla bentobooka i urządzeń pokrewnych.

     cieszy mnie Twoja wizjonerskie spojrzenie i abstrakcyjne myślenie. Oczywiście również wyłącznie multitorowy sposób myślenia. Szkoda ze całość okraszona jest zwykłym szarym człowiekiem który nie możę pojąć że ktoś juz wiele wynalazków przerzył i wie co jest pięć, nie mówiąc juz o prawie do własnego zdania. Może czekasz na oklaski?

 • galus

  agn słaby to ty jesteś aby to pojać na oczy tego cuda nie widziałeś a juz krytykujesz

  • agn

   apropos tego cuda jeszcze nikt na oczy nie widział oprócz grafika komputerowego ( słabego ) ktory skejał ten filmik. dzisiejsze urzadzenia aby mialy minimum mocy potrzebują kilka mm grubości a nie 2. Ciekaw jestem jak upakujesz tam jakieś porty ( choćby ładowania… a moze juz myslisz o bezprzewodowym przesyle energii… ciekawe…) zatem mozesz mnie nazywac słabym ale to Ty aż świecisz łapaniem wszystkiego co Ci na talerz położą :) troche więcej samodzielnego myślenia i bedzie git.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona