Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą - Tabletowo.pl
Ważne

Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą

Tabletowo.pl Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą Nowości Plotki / Przecieki

Coraz więcej producentów decyduje się w różnoraki sposób na połączenie możliwości tabletów z netbookami. Można to zauważyć przede wszystkim u Asusa – w dwóch różnych modelach: Eee Pad Transformer i Eee Pad Slider. Jednak tym razem skupię waszą uwagę na urządzeniu, które różni się od dotychczas prezentowanych. Poznajcie nienazwany jeszcze prototyp Della.

Jeśli przez dłuższy czas śledzicie Tabletowo.pl, na pewno wiecie, że kilka firm ma w swoich planach wypuszczenie na rynek tabletów-sliderów. Należy do nich zaliczyć wspomnianego Asusa Eee Pad Slider, ale także Samsunga 7 Series, Fujitsu LifeBook TH40/D oraz Sony Freestyle Hybrid PC. Jak nie trudno zauważyć, wszystkie te modele oferują klawiaturę, której wysunięcie powoduje powstanie netbooka. W przypadku prototypu Della jest zupełnie inaczej – i to nie jest jedyna różnica pomiędzy nimi.

Tabletowo.pl Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą Nowości Plotki / Przecieki

Prototypowe urządzenie nawiązuje bardziej do smartfona niż netbooka. Jego klawiatura wysuwa się dokładnie tak, jak ma to miejsce w większości telefonów typu slider, przez co oferuje zupełnie inne doświadczenie korzystania z niego, niż w wyżej wspomnianych modelach. Ale Dell nie zdecydował się na taki ruch bez powodu.

Jak widzicie na pierwszych zdjęciach modelu, producent wyposażył swoje urządzenie w nieco nietypową klawiaturę, która ma umożliwiać szybkie i wygodne pisanie. Nie jest to QWERTY, znane z laptopów czy smartfonów, a coś zupełnie innego, spotykanego dotąd wyłącznie w klawiaturach ekranowych (w tym w iOS 5).

Urządzenie zostało wyposażone w 7-calowy ekran oraz aparat. Więcej informacji na jego temat niestety nie poznamy dopóki producent nie zdecyduje się na rozpoczęcie masowej produkcji modelu. Niestety, nie wiadomo na razie czy to kiedykolwiek w ogóle nastąpi.

Jak Wam się podoba projekt Della?

Tabletowo.pl Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Prototyp tabletu Della z nietypową klawiaturą Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona