Asus Eee Pad Transformer kiedyś tam... może... trafi do Polski (update) - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Eee Pad Transformer kiedyś tam… może… trafi do Polski (update)

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer kiedyś tam... może... trafi do Polski (update) Nowości

O polskiej premierze Asusa Eee Pad Transformer można by napisać wiele. Początkowo planowana była na końcówkę kwietnia. Później była kilka razy przekładana, a gdy w końcu pojawił się cień nadziei, że w końcu trafi do sprzedaży – doszły do nas słuchy, że tak jednak nie będzie.

Zgodnie z oczekiwaniami odpowiedź na zadane przed weekendem pytanie otrzymałam dzisiaj. Niestety, nie jest ona satysfakcjonująca :(

Przykro nam, że opóźnienie ma miejsce, jednak staramy się na bieżąco informować naszych klientów o dostępności produktu. Transformer powinien pojawić w polskich sklepach na przełomie czerwca i lipca.

Trudno się powstrzymać przed negatywnymi komentarzami w tej sytuacji, ale postaram się. Jest mi (chyba Wam też) po prostu przykro, że Polacy są traktowani jak mieszkańcy obcego świata, do którego tak trudno dostarczyć urządzenia w planowanym terminie rynkowego debiutu. Tak, wiem, że dla każdego producenta najważniejszy jest rynek USA i większe, bardziej rozwinięte kraje, ale sorry… Polska to nie jakiś malutki punkcik na mapie, którym nie powinno się w ogóle przejmować…

To tyle z mojej strony. Dajcie znać co myślicie o przesunięciu premiery tabletu Asusa – kolejny już raz…

A jeśli w dalszym ciągu czekacie na jego pojawienie się w sklepach, warto zajrzeć do recenzji Asusa Eee Pad Tranasformer, napisanej przez jednego z naszych Czytelników.

Update:

Jeden z Czytelników poinformował nas, że dostał mejla od sklepu Euro, z którego jasno wynika, że na początku czerwca w sprzedaży będą dostępne tablety z 32GB pamięci. Natomiast pozostałe modele, w tym zestawy z klawiaturami, dopiero po czwartym lipca. Dzięki Gruch!

źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona