iPad 3 będzie miał ekran AMOLED Samsunga? - Tabletowo.pl

iPad 3 będzie miał ekran AMOLED Samsunga?

Tabletowo.pl iPad 3 będzie miał ekran AMOLED Samsunga? Ciekawostki Nowości Plotki / Przecieki

The Korea Herald, największa południowokoreańska anglojęzyczna gazeta, donosi o rzekomej współpracy pomiędzy Apple a jednym z jego największych wrogów – Samsungiem. Według dziennikarzy miałaby ona dotyczyć zmiany dostawcy ekranów dotykowych do najnowszej generacji tabletu Apple – iPada 3. Nowe wyświetlacze mają być wykonane w technologii AMOLED, dzięki której zapewnią jeszcze lepszą jakość wyświetlanego obrazu i bardzo dobre kąty widzenia. Co więcej, Asia News Net uważa, że iPad nowej generacji ujrzy światło dzienne jeszcze przed końcem tego roku.

Aktualne ekrany iPada pierwszej i drugiej generacji są uznawane za jedne z najlepszych dostępnych na rynku, ale któż by nie chciał zaczerpnąć świeżego powietrza i w najnowszej odsłonie tabletu Apple zobaczyć nowy wyświetlacz AMOLED, być może o wysokiej rozdzielczości? Niestety, powyższa informacja na razie jest tylko plotką, ponieważ rzecznik segmentu Samsung Mobile Display powiedział, że „nie ma pojęcia o rozmowach z Apple”, a koncern jeszcze nie zdecydował się na użycie technologii AMOLED w swoich własnych tabletach, nie mówiąc już o ich sprzedaży konkurencji.

Co sądzicie o powyższych rewelacjach? W sieci głośno jest na temat domniemanego iPhone’a 5 oraz iOS 5, a premiery kolejnej generacji iPada 3 nikt się nie spodziewa. W końcu iPad 2 został wprowadzony do sprzedaży stosunkowo niedawno…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona