Czytelnicy Tabletowo: idealna przekątna ekranu to 10,1" - Tabletowo.pl
Ważne

Czytelnicy Tabletowo: idealna przekątna ekranu to 10,1″

Tabletowo.pl Czytelnicy Tabletowo: idealna przekątna ekranu to 10,1" Nowości

Wiemy już, że według Czytelników Tabletowo.pl najlepszym systemem operacyjnym na tablety jest Android. Ostatnio zapytaliśmy Was o to, jaka jest idealna przekątna ekranu tego typu urządzeń. Osobiście wynikami ankiety nie jestem zaskoczona – ciekawe jak Wy do tego podejdziecie.

W ankiecie wzięło udział 516 osób. Zdecydowana większość (43,02%) stwierdziła, że idealną przekątną wyświetlacza jest 10,1″. Co prawda takiego tabletu nie da się schować do klapy marynarki (w przeciwieństwie do 7-calowego), ale automatycznie oferuje większą powierzchnię do wyświetlania multimediów czy stron internetowych.

Pozostałe głosy rozłożyły się w miarę równomiernie pomiędzy 8,9″ (16,86%). 9,7″ (14,92%) oraz 7″ (13,37%), a zaraz za nimi znalazła się największa przekątna – 12,1″ (10,85%). Wyniki ankiety potwierdziły, że każdy z nas preferuje zupełnie innego rodzaju sprzęt. Dobrze, że producenci to dostrzegli i oferują nam tablety z ekranami o różnych przekątnych.

Szczegółowe wyniki ankiety przedstawiają się następująco:

Tabletowo.pl Czytelnicy Tabletowo: idealna przekątna ekranu to 10,1" Nowości

Dajcie znać w komentarzach czy jesteście zaskoczeni wynikami ankiety, czy wręcz przeciwnie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona