Ważne

Znamy oficjalną cenę HP TouchPad: 599$ za 32GB WiFi

Jeżeli ktoś z Was z niecierpliwością czekał na oficjalne ceny tabletu HP TouchPad, w końcu może się rozluźnić i wziąć głęboki oddech. Dziś w sieci pojawiły się dokumenty pochodzące z popularnego sklepu Walmart, które informują o cenie TouchPada oraz jego akcesoriów. Zanim przejdę do konkretów, chciałbym powiedzieć, że nie jest źle. Cena HP TouchPad w wersji 32GB Wi-Fi jest równa cenie iPada 2 o tej samej konfiguracji i wynosi 599$.

Wariant wyposażony w 16GB pamięci wewnętrznej, jeśli wierzyć wcześniejszym informacjom, pojawi się w sprzedaży już w czerwcu za jedyne 499$.

TouchStone Dock i Stand, akcesoria pozwalające na bezprzewodowe ładowanie tabletu, pojawią się w sklepie w cenie 79.88$, bezprzewodowa klawiatura Bluetooth – 69.88$, oficjalne etui na HP TouchPad49.88$, a ładowarka sieciowa – 29.88$.

HP TouchPad to pierwszy tablet wyprodukowany przez firmę Hewlett-Packard. Jego 9.7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy ma rozdzielczość 1024 x 768 pikseli, a procesor 1,2GHz. Oprócz tego w tablecie znajdziemy także autorski system operacyjny webOS, 512MB pamięci operacyjnej RAM, kamerkę do wideorozmów 1,3Mpx, Bluetooth, WiFi, żyroskop, akcelerometr oraz kompas.

źródło

Komentarze

 • Zex

  Nie, nie i jeszcze 1 NIE.

 • art

  rozdielczosc kiepska, ekran kiepski,procesor kiepski, malo ramu i brak HDMI, nie warto

 • Lost

  Zawsze kibicowałem web os, jednak obecnie jest dużo ciekawszych tabletów o mocniejszych patametrach niż produkt HP. Touch Pad to taki iPad, tylko bez całej masy aplikacji z Appstore. Mam nadzieję, że w przyszłosci HP się bardziej postara i dołączy do tabletowej czołówki.

 • domator

  o 200 dolców za dużo :-)

 • i o 3G za mało ;-)

 • rayan17

  zdecydowanie 200-300 za dużo a konfiguracja sprzed roku….

 • Artur

  Konfiguracja ipadowa;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona