Eksplozja w chińskiej fabryce produkującej iPady 2 (wideo) - Tabletowo.pl

Eksplozja w chińskiej fabryce produkującej iPady 2 (wideo)

Tabletowo.pl Eksplozja w chińskiej fabryce produkującej iPady 2 (wideo) Apple Ciekawostki Nowości

Za jedną z największych zalet iPadów pierwszej i drugiej generacji uznaje się ich dostępność. Podczas gdy inni producenci wciąż przesuwają daty wprowadzenia swoich urządzeń do sprzedaży, Apple dotrzymuje terminów i tablety spod znaku Nadgryzionego Jabłuszka można było znaleźć na sklepowych półkach dokładnie w dniu ich premiery rynkowej.

Dzisiejsze szokujące wydarzenie może zmienić ten stan rzeczy.
W chińskiej fabryce Foxconn doszło do wybuchu w wyniku którego sektor A5, odpowiedzialny za produkcję iPadów 2, całkowicie się zapadł. Co najmniej siedem osób potrzebowało opieki medycznej. Na miejscu zdarzenia pojawiło się ponad dziesięć wozów strażackich, karetek i radiowozów policyjnych, co świadczy o potędze eksplozji.

Służby ratunkowe ostrzegają dziennikarzy, że może dojść do drugiej eksplozji oraz odradzają zbliżanie się do zniszczonej fabryki.

To bardzo świeże informacje, nie znamy jeszcze szczegółów i przyczyny eksplozji, jednak możemy swobodnie założyć, że będzie ona miała surowe konsekwencje dla ciągłości produkcji Apple iPada 2.

Czy dzisiejszy wypadek jest przedsmakiem zapowiadanego na jutro końca świata? Oby nie, zbyt wiele ciekawych newsów i tabletów czeka na opisanie na łamach Tabletowo.pl!

UPDATE:

Serwis Engadget donosi, że w wyniku eksplozji zginęły dwie osoby, a szesnaście jest rannych, w tym trzy krytycznie. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona