Nadchodzi Android 2.3 Gingerbread dla Samsunga Galaxy Tab - Tabletowo.pl

Nadchodzi Android 2.3 Gingerbread dla Samsunga Galaxy Tab

Tabletowo.pl Nadchodzi Android 2.3 Gingerbread dla Samsunga Galaxy Tab Nowości Samsung

Połowa maja, a właściwie druga połowa tego miesiąca prześladuje nas od momentu, gdy Asus zdecydował się na przesunięcie polskiej premiery tabletu Eee Pad Transformer. Okazuje się, że kolejny z producentów postanowił ogłosić coś na połowę maja. Jest nim Samsung, który zapowiedział pojawienie się aktualizacji systemu do wersji 2.3 Gingerbread dla Samsunga Galaxy Tab (od niedawna była dostępna dla Włochów).

Aktualizacja systemu z Froyo 2.2 do Gingerbread 2.3 wprowadza kilka ważnych zmian. Przede wszystkim należy wspomnieć o zwiększeniu wydajności, a co za tym idzie – szybkości pracy tabletu. Update Androida wnosi także ulepszenie interfejsu użytkownika, w tym także opcji kopiuj-wklej.

Aktualizacji będzie można dokonać przez program Kies. Początkowo trafi do mieszkańców Wielkiej Brytanii, a w późniejszym czasie do pozostałych krajów europejskich – w tym także do Polski. Na razie jednak nie jest znana żadna konkretna data.

Wraz z udostępnieniem przez Samsunga Androida 2.3 Gingerbread dla tabletu Galaxy Tab, poinformowano, że aktualizacja trafi także do smartfonów: Galaxy S, Galaxy Ace, Galaxy Gio, Galaxy mini oraz Galaxy Fit.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona