Aktualizacja Samsunga Galaxy Tab (7″) do 2.3.3 Gingerbread rozpoczęta

Samsung Galaxy Tab zadebiutował na rynku pod koniec ubiegłego roku, będąc jednym z pierwszych tabletów internetowych, mających rywalizować z iPadem (wtedy oczywiście z pierwszą generacją). Czy mu to wyszło, czy też nie – zdania są podzielone, ale akurat nie to w tym momencie jest najistotniejsze.  Bez wątpienia w momencie rynkowego debiutu, Galaxy Tab był najlepszą propozycją z ekranem o przekątnej 7″ mimo tego, że jego system operacyjny (Android 2.2) nigdy nie był i nie będzie przystosowany do pracy na tabletach. To jednak nie przeszkodziło Samsungowi w zdobyciu sporego grona odbiorców, którzy teraz mają okazję zaktualizować Androida do wersji 2.3.3 Gingerbread.

Dobra, wszystko pięknie, ale… aktualizacja Samsunga Galaxy Tab przeznaczona jest na chwilę obecną wyłącznie dla Włochów. Kiedy reszta świata będzie mogła oficjalnie doznać dobrodziejstwa, jakie niesie ze sobą Android 2.3.3 – na razie nie wiadomo.

Ale oczywiście nie jest to sytuacja bez wyjścia. Na zagranicznych forach internetowych (choćby tu) pojawiły się już pliki aktualizacyjne nowszej wersji systemu dla Samsunga Galaxy Tab. Wystarczy postępować zgodnie z opisem, by cały proces przebiec gładko i bez komplikacji.

Oczywiście osoby decydujące się na aktualizację Androida z plików pochodzących z powyższego źródła robią to na własną odpowiedzialność.

źródło

Komentarze

 • BlackJack

  Biutiful ;] juz zassyssam pliczki :>

 • BlackJack

  i ponawiam oferte na iPada2:))) dla czytelnikow tabletowo taniej niz dla innych smiertelnikow:)!!

 • ko_sz

  Witam!

  Czy ktoś już próbował tej aktualizacji? Czy da się ją przeprowadzić na polskiej wersji? Dzięki z góry za jakiekolwiek info.

 • blackjack

  U mnie juz smiga-wszystko ok!!

  • ko_sz

   Udało Ci się? Postępowałeś wg. instrukcji z linku podanego w poście?
   Nie miałem czasu lepiej się temu przyjrzeć. Ciężko to zrobić czy w miarę? Sorki, że tak zasypuję pytaniami, ale jestem strasznie ciekaw zanim sam spróbuję się za to zabrać. Masz wszystko po polsku? Dzięki z góry za info!

 • BlackJack

  postepowalem wedlug intrukcji z galaxy tab forum.
  http://www.thegalaxytabforum.com/index.php?/topic/3248-stock-rom-android-233-gingerbread-p1000xxjq1-p1000xxjq1-p1000xxjpz/

  poszlo gladko choc byl to moj pierwszy flash.wszytsko po polsku.pzdr

 • ko_sz

  Dzięki za informacje! To też będzie mój pierwszy raz. Czas się zabrać… ;)
  Pozdr

 • Tu jest cały opis jak to zrobić samemu:
  http://chomikuj.pl/lapotkris/Galaxy+Tab+Gingerbread

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona